НАКАЗ № 1-232 || 14.10.11 || Про заходи щодо сприяння працевлаштуванню випускників 2012 р.

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 11_1-232.doc76 КБ

На виконання вимог “ Положення про працевлаштування випускників НТУУ “КПІ” щодо організації ярмарок професій за галузями народного господарства

наказую:

1. Провести ярмарки професій з 31 жовтня по 3 листопада 2011 р. по групам факультетів, інститутів відповідно до графіку , Додаток 1.
2. Призначити голів , співголів та членів робочих груп з організації та проведен-ня ярмарок професій за галузями економіки по групам споріднених факультетів , інститутів у відповідності з Додатком 2.
3. Головам робочих груп до 18.10.2011 р.груп розробити план заходів щодо ор-ганізації проведення ярмарок професій по групам споріднених факультетів, інсти-тутів за галузями народного господарства, довести його до членів робочих груп і призначити відповідальних за виконання. План заходів та звіт про проведення яр-марку подати в навчально-організаційне управління (кім.116-1).
4. Навчально-організаційному управлінню (Тимофєєв В.І.) та факультету соціо-логії і права (Новіков Б.В.) розробити типовий сценарій проведення ярмарок профе-сій та довести його до голів робочих груп до 15.10.2011 р..
5. Навчально-організаційному управлінню (Тимофєєв В.І.) провести заключні зустрічі з випускниками 2012р. за підсумками попереднього працевлаштування відповідно до Положення про працевлаштування випускників НТУУ”КПІ” в період з 14 листопада по 20 грудня 2011 р.
6. Контроль за виконанням наказу покласти на першого проректора Якимен-
ка Ю.І.

Ректор М.З. Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.