НАКАЗ № 1-233 | 17.10.2011 | Про проведення огляду-конкурсу аудиторного фонду та навчальних приміщень майнового комплексу факультетів (інститутів) НТУУ "КПІ" в 2011 році

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 11_1-233.doc56 КБ

З метою поліпшення якості навчально-виховного процесу, зразкового обладнання аудиторного фонду університету, ефективного використання та удосконалення навчальних приміщень кафедр, покращення умов праці, побуту викладачів, співробітників та студентів університету, узагальнення досвіду роботи щодо утримання майнового комплексу факультетів (інститутів)

НАКАЗУЮ:
1. Навчально-організаційному управлінню (Тимофєєв В.І.):
1.1. Організувати проведення огляду-конкурсу аудиторного фонду університету та навчальних приміщень майнового комплексу факультетів (інститутів) в 2011 році у відповідності з Положенням про огляд-конкурс аудиторного фонду університету та навчальних приміщень майнового комплексу факультетів (інститутів) НТУУ "КПІ" в два етапи:
І етап відбірковий – в листопаді 2011 року на факультетах (інститутах);
ІІ етап підсумковий - в грудні 2011 року в університеті.
1.2. Результати огляду-конкурсу враховувати під час визначення рейтингу факультетів (інститутів), кафедр університету.
1.3. Склад конкурсної комісії для проведення ІІ етапу огляду-конкурсу на кращі навчальні приміщення в 2011 році затвердити до 18.11.2011 року окремим розпорядженням.
2. Директорам інститутів, деканам факультетів організувати та провести до 30.11.2011 року І етап огляду-конкурсу аудиторного фонду та навчальних приміщень майнового комплексу факультетів (інститутів) .
3. Завідувачам кафедр до 01.11.2011 року провести підготовку до огляду-конкурсу аудиторного фонду та навчальних приміщень майнового комплексу факультетів (інститутів), які закріплені за кафедрами.
4. Затвердити Положення про огляд-конкурс аудиторного фонду університету та навчальних приміщень майнового комплексу факультетів (інститутів) – додаток № 1 та критерії визначення оцінки стану навчальних приміщень університету -додаток № 2.
5. Контроль за виконанням наказу покласти на першого проректора Якименка Ю.І.

Ректор М. З. Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.