НАКАЗ № 1-292 || 18.11.11 || Про організацію тренінгів для науково-педагогічних працівників та керівних кадрів підрозділів університету щодо використання системи «Електронний кампус»

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 11_1-292.doc41.5 КБ

З метою прискорення впровадження і підвищення ефективності використання системи «Електронний кампус» науково-педагогічними та керівними працівниками НТУУ «КПІ»

Н А К А З У Ю:

1. Навчально-методичному комплексу «Інститут післядипломної освіти» (НМК «ІПО») (Малюкова І.Г.) організувати та забезпечити проведення тренінгів для науково-педагогічних працівників та керівних кадрів підрозділів університету щодо використання системи «Електронний кампус» у навчальній, методичній, науковій та організаційній діяльності з 01.12.2011 р. по 25.05.2012 р.
2. Конструкторському бюро інформаційних систем (КБІС) (Савицький А.Й.) провести навчання викладачів НМК «ІПО», які проводитимуть тренінги, щодо функціональних та технологічних можливостей системи «Електронний кампус» та спільно із НМК «ІПО» розробити три програми тренінгів для науково-педагогічних працівників двох рівнів комп’ютерної компетентності (низького та середнього) та керівних кадрів підрозділів НТУУ «КПІ» до 30.11.2011 р.
3. Кафедрам, факультетам, інститутам сформувати списки науково-педагогічних працівників за двома рівнями комп’ютерної компетентності та керівних кадрів, які мають навчатись у НМК «ІПО» щодо використання системи «Електронний кампус», і надати їх до Інформаційно-обчислювального центру забезпечення навчального процесу (ІОЦ) (Маторина Т.А.) до 18.11.2011 р.
4. ІОЦ спільно із НМК «ІПО» сформувати групи науково-педагогічних працівників двох рівнів комп’ютерної компетентності та керівних кадрів підрозділів (по 16 осіб у кожній групі), а також скласти графіки проведення тренінгів до 23.11.2011 р.
5. Контроль за виконанням наказу покласти на першого проректора Якименка Ю.І.

В.о. ректора М.З. Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.