НАКАЗ № 1-42 || 10.03.11 || Про проведення Ярмарку вакансій «Робота для тебе» Весна 2011»

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 11_1-42.doc61.5 КБ

З метою посилення профорієнтаційної роботи серед студентської молоді, сприяння налагодженню контактів між випускниками та роботодавцями, ознайомлення студентів з кон’юктурою на ринку праці,

НАКАЗУЮ:

1. Провести Ярмарку вакансій «Робота для тебе» Весна 2011» з 30березня по 01квітня 2011 року.
2. Ярмарок вакансій «Робота для тебе» Весна 2011» (надалі «Ярмарок») провести у приміщенні корпусу №18, в холі другого поверху.
3. Призначити головою організаційного комітету Ярмарку проректора з науково-педагогічної роботи Варламова Г.Б.
4. Затвердити склад організаційного комітету Ярмарку (Додаток 1).
5. Декану інформатики та обчислювальної техніки НТУУ «КПІ», голові координаційної ради корпусу №18 Павлову О.А. надати приміщення (хол другого поверху корпусу №18, навчальні аудиторії №311 та №305) та забезпечити необхідну допомогу в проведенні Ярмарку.
6. Начальнику навчального відділу Лемешку А.Д. забезпечити надання навчальних аудиторій №311 та №305 корпусу №18 та аудиторії №101, 102, 103 корпусу №7 з 8:00 до 20:00 для проведення заходу.
7. Проректору з науково-педагогічної роботи ПеченикуМ.В. забезпечити технічний супровід заходу (у т.ч. надати транспорт та забезпечити можливість під’їзду до центрального входу корпусу №18 ).
8. Начальнику відділу технічних засобів навчання Лазаренку В.В.організувати фото- та відеозйомку (з виконанням подальшого монтажу та створенням відеоролика), забезпечити проведення Ярмарку необхідними технічними засобами.
9. Начальнику підрозділу охорони та безпеки Акеньшину Г.О. під час проведення заходу забезпечити охорону громадського порядку та збереження матеріальних цінностей.
10. Директору НТО «КПІ- Телеком» Ілляшенку А.М. на час проведення Ярмарку забезпечити в холі другого поверху корпусу №18 бездротовий доступ до мережі Інтернет за технологією Wi-Fi, а також забезпечити трансляцію заходу до мережі університету та Інтернет.
11. Директору ЦСХПушкарних А.А. забезпечити харчування учасників Ярмарку.
12. Деканам факультетів, директорам інститутів сприяти проведенню заходу, забезпечити явку студентів-випускників на відкриття 31.03.2011 р. о 12.00.
13. Головному редактору газети «Київський політехнік» Янковому В.В. висвітлити проведення заходу в засобах масової інформації.
14. Завідуючому сектором студентської культурно-спортивної роботи Новікову Г.Б. забезпечити інформування студентів про проведення заходу.
15. Начальнику департаменту економіки і фінансів, головному бухгалтеру Субботіній Л.Г. забезпечити фінансування відповідно кошторису витрат (Додаток 2).
16. Начальнику Начально-організаційного управління Тимофєєву В.І. та керівнику сектору практики, працевлаштування і контрактних форм навчання Лапенко Н.М. включити пропозиції підприємств та організацій – учасників Ярмарку – до загальної бази даних працевлаштування та організувати заключення відповідних договорів.
17. Контроль за виконанням цього наказу покласти на проректора з науково-педагогічної роботи Варламова Г.Б.

Ректор М.З. Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.