НАКАЗ № 4-239 || 21.06.11 || Про заходи щодо підготовки матеріально-технічної бази університету до роботи в новому 2011-2012 навчальному році та в осінньо-зимовий період.

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 11_4-239.doc100 КБ

На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 14.06.2011р. №574, в розвиток наказу від 03.03.2011р. №4-53 «Про організацію виконання плану заходів щодо утримання матеріально – технічної бази університету в 2011 році в належному експлуатаційному стані та подальшого її розвитку з урахуванням проведення ремонтно-відновлювальних робіт і будівництва нових об’єктів», з метою забезпечення сприятливих умов для проведення навчального процесу, науково-дослідницької роботи, нормальних умов для проживання студентів в гуртожитках, а також діяльності всіх структурних підрозділів університету в новому 2011-2012 навчальному році та в осінньо-зимовий період,

Н А К А З У Ю:
1. Затвердити “План організаційно-технічних заходів щодо підготовки матеріально-технічної бази університету до роботи в новому 2011-2012 навчальному році та в осінньо-зимовий період” згідно з додатком.
2. Проректору Печенику М.В. та начальнику Департаменту економіки і фінансів Субботіній Л.Г. забезпечити раціональне використання коштів загального і спеціального фондів державного бюджету, першочергово спрямувати їх на проведення капітальних і поточних ремонтів будівель та приміщень навчально-житлового призначення, енергетичного обладнання, систем протипожежного захисту, зовнішніх інженерних мереж, завершення оснащення об’єктів лічильниками теплової енергії, води, природного газу та приладами регулювання енергоспоживання.
3. Проректору Печенику М.В. та головному інженеру університету Ковальову П.В., директорам інститутів, деканам факультетів, директору студентського містечка, керівникам структурних підрозділів забезпечити неухильне своєчасне виконання плану організаційно - технічних заходів щодо підготовки матеріально-технічної бази університету до роботи в новому 2011-2012 навчальному році та в осінньо-зимовий період, спрямованих на забезпечення сприятливих умов для проведення навчального процесу, науково-дослідницької роботи, нормальних умов для проживання студентів в гуртожитках і нормальної роботи всіх структурних підрозділів університету.
4. Організацію проведення профілактичних і ремонтних робіт, пов’язаних з підготовкою матеріально – технічної бази університету до роботи в новому 2011-2012 навчальному році та до початку опалювального сезону і роботи університету в зимових умовах, а також відповідальність за їх своєчасне виконання покласти на головного інженера Ковальова П.В., директора студентського містечка Іщенка О.А. і особисто керівників структурних підрозділів.
5. Створити робочу групу по оперативному контролю за виконанням зазначеного в п.1 плану заходів у такому складі:
- голова робочої групи – Ковальов П.В., головний інженер;
члени робочої групи:
- Шульга А.П., головний енергетик;
- Рябокляч В.О., головний механік;
- Бригинець Р.В., начальник адміністративно-господарського управління;
- Ткаченко О.М., начальник господарського відділу;
- Ходаківський В.Л., заступник директора по експлуатації студентського містечка.
6. Робочій групі (Ковальов П.В.):
6.1. Здійснювати постійний контроль за своєчасним виконанням плану заходів щодо підготовки матеріально-технічної бази університету до роботи в новому 2011-2012 навчальному році та в осінньо-зимовий період, особливо тих об'єктів, що забезпечують нормальні умови для проведення навчального процесу, виконання науково-дослідницьких робіт і проживання студентів у гуртожитках.
6.2. Щотижня (конкретний день визначити в робочому порядку) з залученням відповідальних осіб заслуховувати звіти і проводити аналіз виконання заходів, зазначених в п.2, з визначенням причин в разі затримки з їх виконанням і наданням відповідальним особам необхідних рекомендацій і допомоги по усуненню можливих негараздів.
Протоколи щотижневої роботи робочої групи з визначенням стану підготовки матеріально-технічної бази до роботи в новому 2011-2012 навчальному році та в осінньо-зимовий період і рекомендаціями щодо виконання затвердженого плану представляти проректору з науково – педагогічної роботи (адміністративно-господарської роботи) на розгляд і прийняття рішень.
7. Головному інженеру Ковальову П.В. та директору студмістечка Іщенку О.А. в термін до 1.10.2011 р. забезпечити підготовку систем тепло- та електропостачання для безперебійної роботи в осінньо-зимовий період та здати системи опалення за актами теплопостачальним організаціям відповідно до правил підготовки та проведення опалювального сезону в м.Києві.
8. Звернути увагу головного інженера Ковальова П.В. та директора студмістечка Іщенка О.А. на безумовне виконання плану заходів щодо підтримання матеріально-технічної бази університету в належному експлуатаційному стані у відповідності з наказом №4-53 від 03.03.2011р. особливо, що стосується підготовки її до роботи в новому 2011-2012 навчальному році та в осінньо-зимовий період.
9. Начальнику навчального відділу Лемешко А.Д. розклад занять із студентами скласти з урахуванням максимального використання світлового дня з метою економії електричної енергії.
10. Головному інженеру Ковальову П.В. та директору студмістечка Іщенку О.А. розробити та здійснити заходи щодо реальної економії енергоносіїв і холодної води, проводити постійний моніторинг їх виконання.
11. Голові постійно діючої комісії по енергозбереженню – проректору з наукової роботи Ільченку М.Ю. уточнити програму заходів по створенню і впровадженню в університеті системи енергозбереження з метою отримання реальних результатів щодо економії енергоносіїв, холодної і гарячої води, активізувати роботу комісії з вересня місяця поточного року.
12. Директорам інститутів, деканам факультетів, керівникам інших структурних підрозділів своїми наказами призначити осіб, відповідальних за підготовку закріплених за ними об’єктів до роботи в новому 2011-2012 навчальному році та в осінньо-зимовий період, здійснити контроль за їх роботою.
13. Начальнику відділу контролю використання площ та енергоменеджменту університету Мединцеву І.А. визначити умови роботи в зимовий період організацій, які орендують приміщення в університеті, і здійснити контроль за їх виконанням.
14. Начальнику Департамента економіки і фінансів університету Субботіній Л.Г. забезпечити фінансуванням роботи, що пов’язані з виконанням заходів по підготовці матеріально-технічної бази до роботи в новому 2011-2012 навчальному році та в осінньо-зимовий період, здійснити контроль за раціональним використанням коштів на ремонтні роботи.
15. Начальнику відділу кадрів та діловодства Андрейчук Л.П. даний наказ довести до відома керівників структурних підрозділів.
16. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Ректор М.З. Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.