НАКАЗ № 4-24 || 01.02.11 || Про проведення громадського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в НТУУ «КПІ»

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 11_4-24.doc34 КБ
Microsoft Office document icon 11_4-24a1.doc105 КБ
Microsoft Office document icon 11_4-24a2.doc105 КБ
Microsoft Office document icon 11_4-24a3.doc70.5 КБ

На виконання Постанови колегії МОН України і президії ЦК Профспілки працівників освіти і науки України від 27.04.2004 р. № 5/11 – 10 провести в навчальному 2011 року Огляд – конкурс стану умов і охорони праці між структурними підрозділами університету.

Огляд – конкурс проводиться з метою підвищення уваги керівників та профспілкових організацій до питань безпеки життєдіяльності та охорони праці, забезпечення здорових і безпечних умов під час навчально – виховного процесу, наукової і господарської роботи та запобігання травматизму його учасників, виконання заходів розділу «Охорони праці» Колективного договору, як першочергових.
З метою підготовки проведення огляду – конкурсу створено оргкомітет і оглядову комісію університету з цього питання та розроблено «Положення про громадський огляд-конкурс стану умов і охорони праці НТУУ «КПІ».
Для визначення критеріїв оцінки стану умов і охорони праці в структурних підрозділах розроблена Таблиця показників (додаток 1) та Акт перевірки (додаток 2).
В структурних підрозділах керівники створюють оглядові комісії та відповідними розпорядженнями затверджують їх.
У зв’язку з вищевикладеним
Наказую:

1. Затвердити та ввести в дію «Положення про громадський огляд – конкурс стану умов і охорони праці НТУУ «КПІ» (додається).
2. Затвердити склад організаційного комітету та оглядової комісії огляду – конкурсу стану умов і охорони НТУУ «КПІ».
3. Деканам факультетів, завідувачам кафедр, директорам інститутів, керівникам наукових та інших структурних підрозділів і головам профспілкових організацій :
3.1 Організувати підготовку підрозділів до участі у огляді-конкурсі.
3.2 Затвердити відповідними розпорядженнями склад оглядової комісії.
3.3 Представити оглядовій комісії університету за результатами проведення огляду-конкурсу матеріали згідно додатку 1 та пояснювальні записки стану охорони праці в підрозділі.
4.Оглядовій комісії здійснити перевірки стану охорони праці в структурних підрозділах згідно плану – графіку (додаток 3).
5. Профкому університету спільно з відділом охорони праці та оглядовою комісією підготувати наказ для заохочення співробітників, які досягли високих результатів у вирішенні питань безпеки праці.
6. Оргкомітету спільно з керівниками ЦКМ вирішити питання щодо підведення підсумків огляду – конкурсу та нагородження його переможців в актовому залі ЦКМ. До участі у проведенні заходів залучити колективи підрозділів, які брали участь у проведенні огляду-конкурсу.
7. Головному редактору «Київський політехнік» висвітити результати огляду-конкурсу, проведеного в НТУУ «КПІ».
8.Завідувачу канцелярією університету наказ довести до керівників структурних підрозділів.
9. Контроль за виконанням наказу покласти на керівників структурних підрозділів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.