НАКАЗ № 4-370 || 12.08.11 || Про підготовку та проведення штабного об’єктового тренування цивільної оборони

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 11_4-370.doc51.5 КБ

Згідно з наказом Начальника управління з надзвичайних ситуацій Солом’янської районної у м. Києві державної адміністрації та відповідно до Плану підготовки керівного складу, невоєнізованих формувань, робітників та службовців Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”,

НАКАЗУЮ:

1. 20 жовтня 2011 р. провести штабне об’єктове тренування цивільної оборони на тему: “Дії органів управління інститутів, факультетів та структурних підрозділів університету при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного та соціального характеру”.

2. У процесі тренування перевірити:
реальність плану цивільної оборони університету щодо оповіщення та збору керівного складу, членів евакуаційної комісії, комісії з надзвичайних ситуацій та невоєнізованих формувань, за необхідності уточнити та привести його у відповідність до сучасних вимог;
рівень злагодженості керівного складу цивільної оборони університету, невоєнізованих формувань, працівників університету під час виконання заходів щодо запобігання та реагування на надзвичайні ситуації, відновлення життєдіяльності;
ступінь готовності штабу, інших органів управління до виконання заходів плану розосередження – виходу учасників навчально-виховного процесу в безпечний район, плану розміщення особового складу в захисних спорудах, приміщеннях цокольних поверхів, підвалах у разі виникнення надзвичайних ситуацій;
досконалість організаційно-штатної структури невоєнізованих формувань, їх здатність для самостійного виконання завдань за призначенням, проведення рятувальних та інших невідкладних робіт в разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного, природного та соціального характеру.

3. Загальне керівництво підготовкою до тренування та його проведенням покласти на заступника начальника цивільної оборони університету ТЕТЕРЯТНИКА В.Д. та начальника штабу цивільної оборони НЕСТЕРЕНКА Ю.В., в інститутах та на факультетах – на начальників цивільної оборони цих підрозділів.

4. До участі у тренуванні залучити:
заступників начальника цивільної оборони університету;
начальників цивільної оборони, начальників штабів цивільної оборони інститутів, факультетів та структурних підрозділів;
евакуаційну комісію університету;
комісію з надзвичайних ситуацій університету;
начальників служб цивільної оборони університету;
директора студмістечка, завідуючих гуртожитками та комендантів навчальних корпусів;
аварійно-технічну команду університету;
науково-педагогічних працівників кафедри охорони праці, промислової та цивільної безпеки;
особовий склад невоєнізованих формувань.

5. Начальникам цивільної оборони інститутів, факультетів та структурних підрозділів:
до 3 жовтня 2011 року доукомплектувати особовим складом усі органи управління та ланки, що залучаються до тренування (додаток 1, 2);
до 10 жовтня 2011 року перевірити готовність системи зв’язку та оповіщення, уточнити схеми оповіщення керівного складу, членів евакуаційної комісії, надзвичайних ситуацій, командирів невоєнізованих формувань у робочий та не робочий час.
до 17 жовтня 2011 року звірити відомості отримання засобів РХЗ, спеціальних приладів та військово-технічного майна особовим складом невоєнізованих формувань.

6. Начальнику департаменту економіки та фінансів СУББОТІНІЙ Л.Г. передбачити виділення коштів для матеріально-технічного забезпечення тренування у межах Плану розвитку цивільної оборони університету на 2011 р.

7. На період проведення тренування призначити науково-педагогічних працівників кафедри охорони праці, промислової та цивільної безпеки інституту енергозбереження та енергоменеджменту посередниками при інститутах, факультетах за окремим розрахунком.

8. Керівнику навчання до 20 вересня 2011 р. провести інструктивні заняття з начальниками штабів цивільної оборони інститутів і факультетів університету.

9. До 5 вересня 2011 р. завершити розроблення документів штабного об’єктового тренування та довести їх до виконавців.

10. Усім учасникам тренування вжити заходів щодо попередження подій, аварій та травм, суворо виконувати вимоги, інструкції із заходів безпеки.

11. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника цивільної оборони університету – заступника начальника адміністративно-кадрового управління ТЕТЕРЯТНИКА В.Д. та начальника штабу цивільної оборони НЕСТЕРЕНКА Ю.В.

Начальник цивільної оборони університету,
Ректор М.З. ЗГУРОВСЬКИЙ

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.