НАКАЗ № 4-440 || 10.10.11 || Про економію тепла і електроенергії в осінньо-зимовий період

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 11_4-440.doc40 КБ

З метою економії тепла і електроенергії, створення сприятливих умов для роботи підрозділів університету, проведення навчального процесу та наукової роботи та враховуючи необхідність своєчасної якісної підготовки матеріально-технічної бази НТУУ “КПІ” до експлуатації в осінньо-зимовий період,

Н А К А З У Ю:

1. Деканам факультетів, директорам інститутів, завідувачам кафедр, директору студмістечка та керівникам інших структурних підрозділів університету:
1.1. Провести утеплення приміщень підрозділів. Забезпечити виконання правил техніки безпеки при проведенні цих робіт. Дозволити залучати до цієї роботи викладачів, співробітників та студентів, з обов’язковим дотриманням техніки безпеки.
1.2. Переглянути і контролювати режим освітлення приміщень з метою зменшення витрат на
електроенергію.
2. Начальнику відділу контролю та супроводу договорів оренди Мединцеву І.А. визначити і довести умови роботи до організацій, які орендують приміщення в університеті, в зимовий період. У випадках невиконання ними загально-університетських заходів, вжити санкції згідно чинного законодавства.
3. Покласти відповідальність за підготовку підрозділів до експлуатації в осінньо-зимових умовах, за додержанням режиму економії тепла та електроенергії особисто на деканів факультетів, директорів інститутів, завідуючих кафедр та керівників інших структурних підрозділів університету.
4. Керівникам підрозділів встановити границі робочого дня з урахуванням економії тепла і електроенергії в межах світлового дня із збереженням 40-годинного робочого тижня.
5. Начальнику підрозділу охорони та безпеки АКУ, швейцарам навчальних корпусів забезпечити контроль за своєчасним закінченням робочого дня.
6. Начальнику ВКД Андрейчук Л.П. довести наказ до всіх структурних підрозділів університету.
7. Контроль за виконанням наказу покласти на проректорів Якименко Ю.І., Варламова Г.Б., Ільченка М.Ю., Печеника М.В., Сидоренка С.І., керуючого справами Цимбаленко Я.Ю.
8. Наказ чинний з 01.11.2011 по 08.03.2012 року.

РЕКТОР М.З.Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.