НАКАЗ № 4-458 || 19.10.11 || Про проведення навчання з питання надання першої допомоги потерпілим від нещасних випадків в структурних підрозділах університету в учбовому 2011-2012 році

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 11_4-458.doc44.5 КБ

На виконання вимог ст. 18 Закону України “Про охорону праці”, наказів від 17.03.20011р. № 4-61 та від 12.08.2011р. № 4-371 щодо створення належних, безпечних та здорових умов праці, організації та проведення навчання із співробітниками університету з питання надання першої допомоги потерпілим від нещасних випадків

НАКАЗУЮ:
1. В.о. начальника відділу охорони праці НТУУ “КПІ” Полторацькому М.М. та декану міжуніверситетського медико-інженерного факультету Максименку В.Б. організувати в навчальному 2011-2012 році на факультетах, інститутах та структурних підрозділах навчання та практичні заняття щодо надання першої допомоги потерпілим від нещасних випадків.
2. Затвердити “План-графік проведення навчання співробітників структурних підрозділів університету з питання надання першої допомоги потерпілим від нещасних випадків”.
3. Під час навчання та проведення практичних занять в.о. начальнику відділу охорони праці НТУУ “КПІ” Полторацькому М.М. ознайомити присутніх із станом травматизму, який має місце в університеті у виробничій та невиробничій сфері за 2010-2011 роки та проаналізувати причини його виникнення.
4. Деканам факультетів, директорам інститутів, керівникам структурних підрозділів та відповідальним особам за стан охорони праці у підрозділах сприяти проведенню навчання співробітників з надання допомоги потерпілим від нещасних випадків.
5. Відділу охорони праці надавати методичну і організаційну допомогу відповідальним особам з охорони праці факультетів, інститутів та структурних підрозділів університету у проведенні зазначеного навчання.
6. Начальнику ВКД Андрейчук Л.П. довести наказ до керівників структурних підрозділів.

Ректор М.З.Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.