НАКАЗ № 4-509 || 22.11.11 || Про режим роботи університету у зв’язку зі святами 1 та 7 січня 2012 року.

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 11_4-509.doc49.5 КБ

Відповідно до статей 57, 67 Кодексу законів про працю України, з метою створення сприятливих умов для відпочинку студентів, аспірантів, докторантів, працівників НТУУ “КПІ”, раціонального використання робочого часу із збереженням 40 годинного робочого тижня, підтримання внутрішнього порядку в навчальних корпусах, студентських гуртожитках, на території НТУУ “КПІ”, а також в підрозділах, забезпечення протипожежного режиму на об’єктах НТУУ “КПІ” та безаварійної роботи інженерно-технічних служб у неробочі та святкові дні,

НАКАЗУЮ:
1. Оголосити неробочими днями:
- 31 грудня 2011 року та 1, 2, 7, 8, 9 січня 2012 року для працівників, які працюють за п'ятиденним робочим тижнем.
2. Керівникам підрозділів організувати проведення занять із студентами, які відповідно до розкладу занять заплановані на 3, 4 січня 2012 року в листопаді, грудні 2011 року за погодженими з навчально – організаційними управліннями графіками.
3. Керівникам структурних підрозділів університету організувати роботу підрозділів за відповідними внутрішніми розпорядженнями з урахуванням специфіки роботи університету під час зимових канікул студентів.
4. Керівникам підрозділів для студентів, викладачів, працівників яких відповідно до розкладу 3, 4 січня 2012 року передбачено проведення занять, надати повноваження організувати роботу за відповідними внутрішніми розпорядженнями.
5. Начальнику ДЕФ Субботіній Л.Г. надати повноваження організувати роботу департаменту за відповідним внутрішнім розпорядженням.
6. Всі корпуси зачинені:
1, 2, 7, 8, 9 січня 2012 року.
7. В ці дні завідуючим лабораторій інститутів та факультетів та іншим відповідальним особам перевірити надійність закриття приміщень корпусів університету з метою запобігання крадіжок матеріальних цінностей.
8. Завідувачам господарств учбових корпусів перевірити закриття запасних і аварійних виходів (ключі від них здавати черговим вахтерам).
9. Швейцарам навчальних корпусів о 22.00 годині 31 грудня 2011 року та 6 січня 2012 року доповісти начальникам караулів відділу охорони та безпеки НТУУ «КПІ» про стан в корпусах та їх закриття.

10. Керуючому справами НТУУ «КПІ» Цимбаленко Я.Ю. забезпечити цілодобове чергування відповідальних чергових по університету.
11. Негайно доповідати відповідальному черговому про всі випадки порушень громадського порядку та в інших надзвичайних ситуаціях за телефонами:
• черговий 4-го ТВМ Солом’янського РУ ГУ МВС України в м. Києві:
456-12-00 456-12-06
• черговий 3-го ТВМ Солом’янського РУ ГУ МВС України при НТУУ “КПІ”:
406-84-95 406-84-97 236-49-86
• служба безпеки НТУУ “КПІ”:
406-81-27 454-95-63
• відділ ВОХОР університету:
406-86-62
• черговий по університету:
236-69-13
• черговий пожежної сигналізації:
454-95-97
12. Керівникам підрозділів, деканам факультетів, директорам інститутів забезпечити чергування у своїх навчальних корпусах та забезпечити контроль за дотриманням громадського порядку у гуртожитках на передодні та під час святкових днів.
13. Головному інженеру НТУУ “КПІ” Ковальову П.В. забезпечити у святкові дні цілодобове чергування ремонтної бригади для виконання усіх видів ремонтних робіт, а також безперебійне електро- і теплопостачання навчальних корпусів та гуртожитків, систем пожежної сигналізації.
14. Директору студмістечка Іщенку О.А. в період з 31 грудня 2011 року по 09 січня 2012 року забезпечити надійний пропускний режим і громадський порядок у гуртожитках університету.
Продовжити час проходу до гуртожитків університету в новорічну ніч до 6.00.
Керівнику служби експлуатації студмістечка Ходаківському В.Л. забезпечити чергування необхідних інженерних служб по Студмістечку НТУУ “КПІ”. Організувати чергування ремонтників-газоелектрозварників, слюсарів-сантехніків та електриків, забезпечити їх необхідним обладнанням та забезпечити надійний протипожежний стан на період святкування в усіх гуртожитках НТУУ “КПІ”.
15. Директору НТО “КПІ-Телеком” Ілляшенко А.М. перевірити телефонний зв’язок в усіх гуртожитках НТУУ “КПІ”, а там де він відсутній, налагодити телефонний зв’язок з вахтерами.
16. Начальнику Департаменту економіки та фінансів Субботіній Л.Г. оплатити працюючим у святкові дні згідно з даними табелю обліку відповідно до чинного законодавства.
17. Начальнику відділу контролю використання площ та енергоменеджменту університету Мединцеву І.А.. довести зміст цього наказу до організацій, які мають орендні угоди з університетом, для узгодження режиму їх роботи в зазначені терміни.
18. Помічнику ректора, керуючому справами НТУУ «КПІ» Цимбаленко Я.Ю. довести зміст цього наказу до начальника 3 -го Територіального відділу міліції Солом’янського району м. Києва Михайленко В.В. для вжиття відповідних заходів з організації посиленої охорони правопорядку в корпусах, гуртожитках та на території НТУУ “КПІ” під час свят в період з 1 по 09 січня 2012 року.
19. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з науково-педагогічної роботи Печеника М.В. та керуючого справами НТУУ “КПІ” Цимбаленко Я.Ю.

В.о. ректора М.З.Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.