РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 5-5 || 17.01.11 || Про захист персональних даних

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 11_5-5.doc82.5 КБ

Згідно з законом України „Про захист персональних даних” збір, обробка та використання персональних даних стосовно учнів та студентів навчальних закладів можливі лише за їх згодою.
Для посилення контролю за захистом та обробкою персональних даних випускників факультетів/інститутів НТУУ «КПІ» та у зв'язку з введенням додаткової форми Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України і державним підприємством «Державний центр прикладних інформаційних технологій» про згоду отримувачів дипломів на збір та використання інформації з обмеженим доступом з метою замовлення, виготовлення, обліку та видачі документів про освіту та вчені звання державного зразка.

ВСТАНОВИТИ :

1. Згода на збір та обробку персональних даних оформлюється та підписується випускниками факультетів/інститутів НТУУ «КПІ» в установленій формі за підписами уповноважених осіб та деканами факультетів, директорами інститутів і завіряється печаткою факультетів/інститутів.
2. Деканам факультетів, директорам інститутів призначити уповноважених осіб для збору та обробки персональних даних випускників (службові записки з оригінальними підписами уповноважених осіб подати до Сектору контролю, обліку та перевірки дипломів ( кімната 219), в термін до 18.01.2011року).
3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на начальника ВКД НТУУ «КПІ» Андрейчук Л. П.

Перший проректор Ю.І.Якименко

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.