РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 5-55 || 18.04.11 || Про організацію проведення семінару-наради з питань охорони праці в університеті у 2011 року

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 11_5-55.doc36.5 КБ

З метою реалізації основних принципів системи управління охороною праці в університеті у першому півріччі поточного року проводиться семінар-нарада з питань охорони праці щодо створення на робочих місцях в структурних підрозділах здорових і безпечних умов праці.

Відділом охорони праці розроблені матеріали з питань навчання, діючого законодавства з охорони праці, існуючих ризиків травмування у побуті, пожежної безпеки та інші.
Зазначені матеріали необхідно використовувати при проведенні лекцій, бесід, всіх видів інструктажів, навчання та перевірки знань співробітників за трирічним циклом та навчання робітників, зайнятих на роботах з підвищеною небезпекою, ознайомлення з чинними нормативно-правовими актами з цього питання.
У зв’язку з викладеним
ПРОПОНУЮ:
1. В.о. начальника відділу охорони праці НТУУ “КПІ” Полторацькому М.М. 17 травня 2011 року провести семінар-нараду:
“Охорона праці в НТУУ “КПІ”: стан, проблеми, перспективи”.
2. Деканам факультетів, директорам інститутів та керівникам інших структурних підрозділів:
2.1. Направити відповідальних осіб з питань охорони праці для участі у роботі семінару.
2.2. Вирішити питання щодо організації кабінету з охорони праці в одному з діючих кабінетів (аудиторій), не виводячи їх з розкладу занять, та розміщенням зазначених матеріалів і їх збереженням, керуючись положенням діючого Колдоговору (2011 – 2012 роки).
3.Директору НТБ Дригайло В.Г. вирішити питання щодо проведення семінару-наради у актовому залі № 15.

4.Головному інженеру ВЕК Ковальову П.В. надати допомогу у виготовленні стендів в кількості 60 шт. у термін до 30 квітня 2011 року за кресленнями, наданими профкомом НТУУ “КПІ”.
5.Начальнику відділу технічних засобів навчання Лазаренко В.В. вирішити питання технічної підтримки під час проведення семінару-наради з охорони праці.
6.Головному редактору “Київського політехніка” Янковому В.В. висвітлити роботу семінару-наради з питань охорони праці за його результатами.
7.Начальнику відділу кадрів та діловодства Андрейчук Л.П. довести розпорядження до всіх керівників структурних підрозділів.
8.Контроль за виконанням розпорядження покласти на в.о.начальника відділу охорони праці НТУУ “КПІ” Полторацького М.М.

Ректор М.З.Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.