РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 5-94 || 20.07.11 || Про затвердження Положення про кабінет охорони праці та з питань безпечної життєдіяльності в структурних підрозділах університету

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 11_5-94.doc48 КБ

З метою створення здорових та безпечних умов праці для співробітників, подальшого удосконалення системи управління охороною праці в університеті та на виконання п.2.2. розпорядження № 5-55 щодо створення кабінетів охорони праці та з питань безпечної життєдіяльності в структурних підрозділах університету

ПРОПОНУЮ:
1. Затвердити та ввести в дію “ Положення про кабінет охорони праці та з питань безпечної життєдіяльності”.
2. Деканам факультетів, директорам інститутів, директору студмістечка, головному інженеру ВЕК, керівникам інших структурних підрозділів:
2.1. Видати відповідні розпорядження щодо створення та функціонування кабінетів охорони праці у структурному підрозділі. Копії розпоряджень надати відділу охорони праці НТУУ “КПІ” для узагальнення та контролю.
3. Начальнику відділу охорони праці НТУУ “КПІ” Гожану І.В.:
3.1. На протязі року вивчити практику застосування “Положення” і при необхідності за погодженням з зацікавленими організаціями подати пропозиції про внесення змін і доповнень у затверджені документи.
3.2. Положення про кабінет охорони праці після його затвердження розмістити на сайті відділу охорони праці: http: //document.kpi.ua.
4. Начальнику відділу кадрів та діловодства Андрейчук Л.П. розпорядження довести до структурних підрозділів університету.

Ректор М.З.Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.