НАКАЗ № 4-150 | 20.04.12 | Про проведення в НТУУ «КПІ» міжнародної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Інтелект Інтеграція Надійність»

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 12_4-150.doc77 КБ

З метою зміцнення наукових та міжнародних відносин між університетами партнерами, підвищення якості навчання, розширення освітнього та наукового рівня студентів, аспірантів та молодих вчених, а також розвитку і реалізації їх творчого потенціалу

НАКАЗУЮ:
1. Провести П’яту Міжнародну конференцію студентів, аспірантів та молодих вчених «Інтелект Інтеграція Надійність» 23-25 квітня 2012 р. на базі факультету авіаційних і космічних систем НТУУ «КПІ».
2. Затвердити склад організаційного комітету П’ятої Міжнародної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Інтелект Інтеграція Надійність», а також відповідний кошторис для її проведення (Додатки № 1,2).
3. Начальнику департаменту економіки та фінансів, головному бухгалтеру Субботіній Л.Г. забезпечити фінансування заходів П’ятої Міжнародної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Інтелект Інтеграція Надійність» згідно затвердженого кошторису за рахунок позабюджетних коштів факультету авіаційних і космічних систем (Додаток № 2).
4. Директору Науково-технічної бібліотеки НТУУ «КПІ» Дригайлу В.Г. та завідувачу відділу технічних засобів навчання Лазаренку В.В. забезпечити надання читальних залів бібліотеки та відповідних технічних засобів для пленарних та секційних засідань конференції.
5. Директору студмістечка Іщенку О.А. забезпечити поселення учасників П’ятої міжнародної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Інтелект Інтеграція Надійність» у кількості 5 чоловік за рахунок позабюджетних коштів факультету.
6. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з науково-педагогічної роботи Варламова Г.Б.

В. о. ректора

М.З. Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.