НАКАЗ № 4-174 | 18.05.12 | Про організацію поселення студентів та аспірантів до гуртожитків студмістечка НТУУ “КПІ” на 2012/2013 навчальний рік

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 12_4-174.doc76.5 КБ

З метою вчасної підготовки до поселення в 2012/2013 навчальному році, ефективного використання житлової площі в гуртожитках, а також створення належних умов для проживання, навчання та відпочинку

Н А К А З У Ю:

1. Затвердити структурну схему підготовки до поселення іногородніх студентів на 2012/2013 навчальний рік (додаток № 1).
2. Беручи до уваги зручність транспортного сполучення, обмежується поселення студентів, які мешкають у районах Київської області, визначених Розпорядженням по НТУУ „КПІ” № 5-30 від 01.07.2004 р.: Бородянському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Києво-Святошинському, Макарівському та Обухівському.
3. Директорам інститутів, деканам факультетів:
3.1. До 22 травня 2012 року подати на затвердження склад комісій з поселення факультетів/інститутів проректору з науково-педагогічної роботи (навчально-виховна робота) Варламову Г.Б.
3.2. До 31 травня 2012 року повести загальні збори студентів своїх підрозділів у відповідних гуртожитках із залученням органів студентського самоврядування та профбюро факультетів/інститутів з питань поселення та проживання на 2012/2013 навчальний рік та подати копії протоколів проведених загальних зборів подати до Ради з поселення студентів та аспірантів університету.
4. Розподіл місць у гуртожитках студмістечка на 2012/2013 навчальний рік затвердити відповідно до розпорядження першого проректора Якименка Ю.І.
5. Поселення іногородніх студентів до гуртожитків університету провести в період з 27 серпня до 26 вересня 2012 року, відповідно до „Положення про поселення та проживання в гуртожитках студмістечка НТУУ „КПІ”.
6. Начальнику військово-мобілізаційного відділу Паюну В.А. забезпечити прийом на облік студентів 1-го курсу та погодити режим роботи райвійськкомату Солом’янського району м. Києва в період поселення.
7. Головному лікарю студентської поліклініки Шамардаку М.В. забезпечити в період поселення роботу лікарів для проходження медогляду студентами, які поселяються до гуртожитків.
8. Директору студмістечка Іщенку О.А. підготувати розпорядження про розпорядок роботи паспортистів у період поселення з метою ефективного забезпечення реєстрації студентів та організувати додаткові робочі місця касирів.
9. Відповідальному секретарю приймальної комісії університету Можаровсько-му В.М., враховуючи необхідність рівномірного навантаження на підрозділи університету в період поселення студентів 1-го курсу, затвердити у проректора Варламова Г.Б. та організувати належне відпрацювання графіка розсилки відбірковими комісіями факультетів/інститутів запрошень іногороднім студентам 1-го курсу, які рекомендовані на поселення до гуртожитків комісіями з поселення факультетів/інститутів.
11. Контроль за виконанням наказу покласти на Голову ради з поселення – першого проректора Якименка Ю.І.

Ректор М.З. Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.