НАКАЗ № 4-184 | 01.06.12 | Про призначення енергоменеджерів навчальних корпусів та гуртожитків - відповідальних за ефективне використання енергетичних ресурсів та води

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 12_4-184.doc47.5 КБ

На виконання Наказу № 4-132 від 10.04.2012 року «Про реорганізацію підрозділу університету», з метою підвищення ефективності управління структурними підрозділами університету та контролю за енерговикористанням,

НАКАЗУЮ:
1. Головам координаційних рад навчальних корпусів, деканам факультетів, директорам інститутів, з числа заступників деканів факультетів (директорів інститутів) з адміністративно-господарської роботи, завідуючих лабораторіями – визначити кандидатури енергоменеджерів навчальних корпусів. Доповнивши їхні функціональні обов’язки контролем та організацією виконання заходів, згідно додатку 1.
2. Директору студмістечка Іщенку О.А. – з числа завідуючих гуртожитками визначити кандидатури енергоменеджерів гуртожитків. Доповнивши їхні функціональні обов’язки контролем та організацією виконання заходів, згідно додатку 1.
3. Для виконання повноважень у частині, пов’язаній з ефективним використанням енергоносіїв та води у підрозділах університету, згідно положення про Службу енергоменеджменту НТУУ «КПІ», енергоменеджерам навчальних корпусів та гуртожитків підпорядкувати комендантів, завідуючих господарством, завідуючих лабораторіями усіх факультетів та інститутів, що знаходяться в даному навчальному корпусі або гуртожитку, електрика, сантехніка інших осіб відповідальних за експлуатацію даної будівлі.
4. Інформацію про призначених енергоменеджерів навчальних корпусів та гуртожитків до 11 червня 2012 р. надати Службі енергоменеджменту НТУУ «КПІ» (корп. 1, кім. 305, тел. 454-96-59) для затвердження наказом по університету.
5. Департаменту навчальної роботи, директору Інституту енергозбереження та енергоменеджменту, директору Центру підготовки енергоменеджерів спільно зі Службою енергоменеджменту НТУУ «КПІ» забезпечити навчання призначених енергоменеджерів навчальних корпусів та гуртожитків і співробітників університету з питань ефективного енерговикористання.
6. Наказ № 4-390 від 06.09.2011 року вважати таким, що втратив чинність.
7. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Ректор М.З. Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.