НАКАЗ № 1-158 | 26.04.13 | Про організацію проведення ярмарку професій «КПІ запрошує до співпраці» 2013

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 13_1-158.pdf114.6 КБ

На виконання вимог «Положення про працевлаштування випускників НТУУ «КПІ» щодо організації ярмарку професій та круглих столів

НАКАЗУЮ:
1. Провести ярмарок професій в університеті та круглі столи на факультетах 31 жовтня 2013 року .
2. Для організації проведення ярмарку професій створити організаційний комітет з представників факультету електронної техніки, приладобудівного факультету, інституту телекомунікаційних систем, радіотехнічного факультету, факультету авіаційних і космічних систем та факультету менеджменту та маркетингу (Додаток 1). Головою організаційного комітету з організації ярмарку професій призначити декана факультету електронної техніки д. т. н., проф. Жуйкова Валерія Яковича, співголовою призначити декана приладобудівного факультету д. т н., проф. Тимчика Григорія Семеновича.
3. Організаційному комітету до 24 травня 2013 р. розробити план заходів щодо організації і проведення ярмарку професій.
4. Деканам факультетів, директорам інститутів:
4.1. Призначити відповідальних за проведення ярмарку професій та круглих столів. Списки відповідальних та контактну інформацію надати до 31 травня 2013 року в навчальний відділ (кім. 124) та на електронну адресу: Emina@i.ua
4.2. Надіслати на електрону адресу Emina@i.ua матеріали для участі в ярмарку професій у відповідності до розроблених організаційним комітетом документів. Звіти про проведення ярмарку професій та круглих столів надати до навчального відділу (кімн. 124) до 8 листопада 2013 року.
5. Декану факультету соціології і права Новікову Б.В. забезпечити методичне супроводження ярмарку професій.
6. Декану факультету інформатики та обчислювальної техніки Павлову О.А. забезпечити інформаційне супроводження ярмарку професій.
7. Начальнику відділу технічних засобів навчання Лазаренку В.В. організувати фото- та відеозйомку, забезпечити проведення ярмарку необхідними технічними засобами.
8. Директору НТО «КПІ-Телеком» Ілляшенку А.М. забезпечити супровід заходу на сайті університету.
9. Головному редактору газети «Київський політехнік» Янковому В.В. висвітлити проведення заходу в засобах масової інформації.
10. Навчально-організаційному управлінню (Тимофєєв В.І.) провести заключні зустрічі з випускниками 2014 р. за підсумками попереднього працевлаштування відповідно до «Положення про працевлаштування випускників НТУУ «КПІ» в період з 18 листопада по 23 грудня 2013 р. за графіком .
11. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника першого проректора, начальника навчально-організаційного управління Тимофєєва В.І.
Перший проректор Ю.І. Якименко

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.