НАКАЗ 1-174 | 27.05.13 | Щодо заміни грошовими компенсаціями не використаних частин щорічних відпусток

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 13_1-174.doc41 КБ

Відповідно до ст.. 24 Закону України “Про відпустки “ за бажанням працівника, який має право на щорічну відпустку загальною тривалістю 28, 35, 42 або 56 календарних днів, частина щорічної відпустки може бути замінена грошовою компенсацією. При цьому тривалість використаної щорічної відпустки не повинна бути менше ніж 24 календарні дні.
З метою часткового погашення наявних заборгованостей по використанню щорічних відпусток штатними працівниками університету, які утримуються за рахунок загального фонду КПКВ “ Підготовка кадрів “,

Н А К А З У Ю :

1. Протягом травня – червня 2013 року здійснити виплату грошової компенсації за не використані штатними працівниками частини щорічних відпусток за 2008, 2009, 2010 , 2011 та 2012 роки за їх заявами ( додаток №1).

2. Начальнику ВКАС Андрейчук Л.П. забезпечити підготовку , даних щодо тривалості не використаних частин відпусток, які можуть бути замінені грошовими компенсаціями.

3. Начальнику ДЕФ Субботіній Л.Г. проводити виплату грошових компенсацій, зазначених у п.1 наказу, на підставі заяв працівників,узгодже-них з ВКАС та з резолюціями першого проректора Якименка Ю.І. в межах
затверджених на 2013 рік лімітів на заробітну плату за КПКВ 2201160.

4. Начальнику загального відділу Мазур М.О. довести наказ до керівників структурних підрозділів, що утримуються за рахунок загального фонду.

5. Питання щодо проведення грошової компенсації за невикористані частини відпусток за інші роки може бути розглянуто лише при наявності економії фонду заробітної плати університету.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на першого проректора Якименка Ю.І.

Ректор М.З. Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.