НАКАЗ 1-177 | 30.05.13 | Про супровід даних у Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО)

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 13_1-177.doc42 КБ

З метою своєчасного, коректного і постійного формування та ведення даних щодо контингенту вступників, студентів та слухачів університету
НАКАЗУЮ:
1. Призначити Головним адміністратором ЄДЕБО в НТУУ «КПІ» по співпраці з Розпорядником ЄДЕБО ДП «Інфоресурс» начальника ІОЦ забезпечення навчального процесу департаменту навчальної роботи Маторину Т.А.
2. В ІОЦ забезпечення навчального процесу з 01.06.2013 р. створити сектор по контролю і супроводу даних у Єдиній державній електронній базі з питань освіти.
3. Призначити відповідальних за повноту, своєчасність і достовірніть даних, що вносяться до ЄДЕБО: по приймальній комісії – Яблонського П.М.; по контингенту студентів – Корнагу Я.І. по контингенту слухачів НМК «Інститут післядипломної освіти» – Заборовця О.П., по Центру міжнародної освіти – Євсєєву С.О., по ІПСА – Кухарєва С.О..
4. Контроль за достовірністю внесених даних покласти на керівників відповідних департаментів, підрозділів за напрямами: по приймальній комісії - на Можаровського В.М., по контингенту студентів – на Новікова О.М., по контингенту слухачів НМК «Інститут післядипломної освіти» – на Малюкову І.Г., по Центру міжнародної освіти – на Циганка Б.А., по ІПСА – на Романенка В.Д..
5. Головному адміністратору ВНЗ спільно з керівниками відповідних департаментів, підрозділів розробити організаційні заходи щодо постійного моніторингу ЄДЕБО та внесення достовірних даних до ЄДЕБО .
6. Контроль за виконанням наказу покласти на першого проректора Якименка Ю.І.

Ректор М.З. Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.