НАКАЗ № 1-242 | 12.09.13 | Про організаційні заходи щодо застосування нових форм документів з підготовки кадрів з урахуванням вимог законодавства у частині їх впровадження у навчально-виховний процес та документообіг

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon Текст наказу44 КБ
Microsoft Office document icon Реєстр форм документів134 КБ

З метою приведення до єдиного стандарту документів з підготовки кадрів в НТУУ «КПІ» та на виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 683 від 05.06.2013р.

НАКАЗУЮ:

1. Департаментам навчальної, навчально-виховної роботи, департаменту з перспективного розвитку, керуючому справами, директорам інститутів, деканам факультетів НТУУ «КПІ» впровадити у 2014-2015 навчальному році та адаптувати в управлінській діяльності, в інститутах і на факультетах єдині форми документів з підготовки кадрів в НТУУ «КПІ» у визначені терміни (додатки 1 – 57 до наказу) з урахуванням впровадженої в університеті навчально-методичної документації відповідно до специфіки та профілю НТУУ «КПІ», що передбачено наказом МОНУ №683 від 05.06.2013р. у відповідних формах документів.
2. Департаменту з перспективного розвитку здійснювати розроблення та впровадження інформаційних ресурсів університету (єдиної системи управління університетом) відповідно до вимог Єдиної Державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО) та вимог програмного забезпечення навчального процесу університету на базі автоматизованих систем управління та системи «Електронний кампус». Розробникам програмного забезпечення у технічних умовах визначити як першочергові завдання реалізації у програмних продуктах зазначених у наказі єдиних форм документів для підтримки навчального процесу, документообігу, управління університетом.
3. Службі захисту інформації університету визначити комплекс профільних заходів.
4. Контроль за виконанням наказу покласти на першого проректора Якименка Ю.І., проректора Новікова О.М., проректора Варламова Г.Б., керуючого справами Цимбаленко Я.Ю.

Ректор М.З. Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.