НАКАЗ № 1-268 | 14.10.13 | Про проведення Ярмарку вакансій «Робота для тебе - Осінь 2013»

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 13_1-268.pdf205.31 КБ

З метою посилення профорієнтаційної роботи серед студентської молоді, сприяння налагодженню контактів між випускниками та роботодавцями, ознайомлення студентів з кон’юктурою на ринку праці,
НАКАЗУЮ:
1. Провести Ярмарок вакансій «Робота для тебе - Осінь 2013» з 06 листопада по 08 листопада 2013 року.
2. Ярмарок вакансій «Робота для тебе - Осінь 2013» (надалі «Ярмарок») провести у приміщенні корпусу №18, в холі другого поверху.
3. Призначити головою організаційного комітету Ярмарку проректора з науково-педагогічної роботи Варламова Г.Б.
4. Затвердити склад організаційного комітету Ярмарку (Додаток 1).
5. Декану інформатики та обчислювальної техніки НТУУ «КПІ», голові координаційної ради корпусу №18 Павлову О.А. надати приміщення (хол другого поверху корпусу №18, навчальні аудиторії №311 та №305) та забезпечити необхідну допомогу в проведенні Ярмарку.
6. Начальнику навчального відділу Лемешку А.Д. забезпечити надання навчальних аудиторій №311 та №305 корпусу №18 та аудиторії №101, 102, 103 корпусу №7 з 8:00 до 20:00 для проведення заходу.
7. Проректору з адміністративно-господарської роботи Ковальову П.В. забезпечити технічний супровід заходу (у т.ч. надати транспорт та забезпечити можливість під’їзду до центрального входу корпусу №18 ).
8. Начальнику відділу технічних засобів навчання Лазаренку В.В. організувати фото- та відеозйомку (з виконанням подальшого монтажу
та створенням відеоролика), забезпечити проведення Ярмарку необхідними технічними засобами.
9. Директору НТО «КПІ- Телеком» Ілляшенку А.М. на час проведення Ярмарку забезпечити в холі другого поверху корпусу №18 бездротовий доступ до мережі Інтернет за технологією Wi-Fi, а також забезпечити трансляцію заходу до мережі університету та Інтернет.
10. Директору ЦСХ Пушкарних А.А. забезпечити харчування учасників Ярмарку.
11. Деканам факультетів, директорам інститутів сприяти проведенню заходу, забезпечити явку студентів-випускників на відкриття 07.11.2013 р. о 12.00.
12. Завідуючому відділом новітніх навчально-виховних технологій та соціальних медіа Новікову Г.Б. забезпечити інформування студентів про проведення заходу.
13. Начальнику департаменту економіки і фінансів, головному бухгалтеру Субботіній Л.Г. забезпечити фінансування відповідно кошторису витрат (Додаток 2).
14. Начальнику навчально-організаційного управління Тимофєєву В.І. та керівнику сектору практики, працевлаштування і контрактних форм навчання Лапенко Н.М. включити пропозиції підприємств та організацій – учасників Ярмарку – до загальної бази даних працевлаштування та організувати заключення відповідних договорів.
15. Контроль за виконанням цього наказу покласти на проректора з науково-педагогічної роботи Варламова Г.Б.
Ректор М.З. Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.