НАКАЗ № 1-27 | 14.02.13 | Про проведення І етапу Всеукраїнської відкритої студентської олімпіади з напряму «Біотехнологія» спеціальності «Промислова біотехнологія»

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 13_1-27.doc77 КБ

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 46 від 23.01.2013 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2012/2013 навчальному році»,

НАКАЗУЮ:

1. Провести І етап Всеукраїнської відкритої студентської олімпіади з напряму «Біотехнологія» спеціальності «Промислова біотехнологія» у період з 20 по 21 лютого 2013 року.
2. І етап Всеукраїнської відкритої студентської олімпіади з напряму «Біотехнологія» спеціальності «Промислова біотехнологія» провести на базі кафедри промислової біотехнології факультету біотехнології і біотехніки НТУУ «КПІ» (декан факультету Дуган О.М.).
3. Затвердити склад організаційного комітету по проведенню Олімпіади (Додаток 1)
4.Затвердити склад журі Олімпіади (Додаток 2)
5.Призначити відповідальним за проведення Олімпіади заступника завідувача кафедри промислової біотехнології, заступника декана факультету біотехнології і біотехніки з навчально-виховної роботи НТУУ «КПІ» Т.С. Тодосійчук.
6.Організаційному комітету здійснити необхідну підготовку щодо організації та створення завдань для учасників, методичних розяснень, інформаційного та технічного забезпечення проведення Олімпіади.
7.Контроль за виконанням цього наказу покласти на проректора Г.Б. Варламова.

Ректор НТУУ «КПІ» М.З. Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.