НАКАЗ 4-336 | 05.07.13 | Про підготовку та проведення комплексного об’єктового навчання цивільного захисту

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 13_4-336.doc112 КБ

Згідно з наказом Начальника управління з питань надзвичайних ситуацій Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та відповідно до Плану підготовки керівного складу, невоєнізованих формувань, робітників та службовців Національного технічного університету України ”Київський політехнічний інститут”,

НАКАЗУЮ:

1. 24-25 жовтня 2013 р. провести комплексне об’єктове навчання цивільного захисту на тему: ”Дії органів управління інститутів, факультетів та структурних підрозділів університету при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного та соціального характеру”.

2. У процесі навчання перевірити:
реальність плану цивільного захисту університету щодо оповіщення та збору керівного складу, членів евакуаційної комісії, комісії з надзвичайних ситуацій та невоєнізованих формувань, за необхідності уточнити та привести його у відповідність до сучасних вимог;
рівень злагодженості керівного складу цивільного захисту університету, невоєнізованих формувань, працівників університету під час виконання заходів щодо запобігання та реагування на надзвичайні ситуації, відновлення життєдіяльності;
ступінь готовності штабу, інших органів управління до виконання заходів плану розосередження – виходу учасників навчально-виховного процесу в безпечний район, плану розміщення особового складу в захисних спорудах, приміщеннях цокольних поверхів, підвалах у разі виникнення надзвичайних ситуацій;
досконалість організаційно-штатної структури невоєнізованих формувань, їх здатність для самостійного виконання завдань за призначенням, проведення рятувальних та інших невідкладних робіт в разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного, природного та соціального характеру.

3. Загальне керівництво підготовкою до навчання та його проведенням покласти на заступника начальника цивільної оборони університету ЦИМБАЛЕНКО Я.Ю. та начальника штабу цивільної оборони НЕСТЕРЕНКА Ю.В., в інститутах та на факультетах – на начальників цивільного захисту цих підрозділів.

4. До участі у навчанні залучити:
заступників начальника цивільного захисту університету;
штаб цивільної оборони університету;
начальників цивільного захисту, начальників штабів цивільного захисту інститутів, факультетів та структурних підрозділів;
евакуаційну комісію університету;
комісію з надзвичайних ситуацій університету;
начальників служб цивільного захисту університету;
директора студмістечка, завідуючих гуртожитками та комендантів навчальних корпусів;
аварійно-технічну команду університету;
науково-педагогічних працівників кафедри охорони праці, промислової та цивільної безпеки;
особовий склад невоєнізованих формувань цивільного захисту структурних підрозділів.

5. Начальникам цивільного захисту інститутів, факультетів та структурних підрозділів:
до 7 жовтня 2013 року доукомплектувати особовим складом усі органи управління та ланки, що залучаються до навчання (додаток 1, 2);
до 14 жовтня 2013 року перевірити готовність системи зв’язку та оповіщення, уточнити схеми оповіщення керівного складу, членів евакуаційної комісії, надзвичайних ситуацій, командирів невоєнізованих формувань у робочий та не робочий час.
до 17 жовтня 2013 року звірити відомості отримання засобів РХЗ, спеціальних приладів та військово-технічного майна особовим складом невоєнізованих формувань.

6. Начальнику департаменту економіки та фінансів СУББОТІНІЙ Л.Г. передбачити виділення коштів для матеріально-технічного забезпечення навчання у межах Плану розвитку цивільної оборони університету на 2013 р.

7. На період проведення навчання призначити науково-педагогічних працівників кафедри охорони праці, промислової та цивільної безпеки інституту енергозбереження та енергоменеджменту посередниками при інститутах, факультетах за окремим розрахунком.

8. Керівнику навчання до 19 вересня 2013 р. провести інструктивні заняття з начальниками штабів цивільної оборони інститутів і факультетів університету.
9. До 2 вересня 2013 р. завершити розроблення документів комплексного об’єктового навчання та довести їх до виконавців.

10. Усім учасникам навчання вжити заходів щодо попередження подій, аварій та травм, суворо виконувати вимоги, інструкції із заходів безпеки.

11. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника цивільного захисту університету – керуючого справами ЦИМБАЛЕНКО Я.Ю. та начальника штабу цивільної оборони НЕСТЕРЕНКА Ю.В.

Начальник цивільного захисту університету,
Ректор М.З. ЗГУРОВСЬКИЙ

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.