НАКАЗ 4-350 | 15.07.13 | Про призначення комісії з навчання і перевірки знань з охорони праці в галузі експлуатації газових обладнань НТУУ “КПІ”

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 13_4-350.doc59 КБ

На виконання статті 18 Закону України “Про охорону праці” та у відповідності з Типовим положення про порядок проведення навчання і перевірку знань з питань охорони праці і Переліку робіт з підвищеною небезпекою, затвердженого наказом Державного комітету України з нагляду за охороною праці від 26.01.2005 р. № 15 (далі – Типове положення), Положення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і закладах освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 01.08.2001 року № 563 та Положення про навчання з питань охорони праці працівників НТУУ “КПІ”
НАКАЗУЮ:
1. Призначити постійно діючу комісію з навчання та перевірки знань з охорони праці в галузі експлуатації газових обладнань структурних підрозділів університету у складі:
голови комісії: Кривокобильський О.Ф. – провідний інженер ДАГР
секретаря комісії: Олексенко Л.Г. – технік ВЕК
і членів комісії: Шульга А.П. – головний енергетик
Рябокляч В.О. – головний механік
Бабаджанов Х.Х. – інженер 1 кат. відділу охорони праці
Бобін Б.О. – голова комісії з питань охорони праці профкому співробітників НТУУ “КПІ”
2. Навчання та перевірку знань з питань охорони праці в галузі експлуатації газового господарства (Правила безпеки системи газопостачання України [НПАОП 0.00-1.20-98]; газопостачання ДБН В2.5-20-2001) проводити з працівниками структурних підрозділів університету, робота яких пов’язана з експлуатацією газового обладнання, згідно програми навчання і переліку питань з перевірки знань складених з урахуванням специфіки роботи підрозділів університету. Робота комісії організується згідно затвердженого графіка роботи. На час роботи у комісії, члени комісії звільняються від виконання своїх функціональних обов’язків.
3. Результати роботи комісії оформляються відповідно вимог Типового положення.
4. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора Ковальова П.В.

Ректор М.З. Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.