НАКАЗ 4-351 | 15.07.13 | Щодо заходів по пожежній безпеці

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 13_4-351.doc304 КБ

На виконання заходів по забезпеченню пожежної безпеки усіх об’єктів університету та забезпечення належного проти пожежного стану, у відповідності з актами позапланової перевірки додержання та виконання вимог пожежної безпеки

Н А К А З У Ю :
1. Деканам, головам координаційних рад навчальних корпусів, директорам інститутів та іншим керівникам структурних підрозділів до 01.09.2013р.:
1.1. На виконання пункту 4.2.10. правил пожежної безпеки для закладів, установ і організацій системи освіти України привести евакуаційні проходи, виходи, коридори, тамбури і сходи в належний стан (не допускати захаращення будь-якими предметами та обладнанням).
1.2. На виконання пункту 4.2.14 “ Правил пожежної безпеки для закладів, установ і організацій системи освіти України ” привести підвальні і цокольні приміщення в належний стан (очистити від сторонніх предметів, не допускати зберігання легкозаймистих матеріалів, розміщення лабораторій).
1.3. На виконання пункту 4.2.16 “ Правил пожежної безпеки для закладів, установ і організацій системи освіти України ” привести горищні приміщення в належний стан (очистити від сторонніх предметів, не облаштовувати, склади, комори тощо).
1.4. На виконання пункту 4.1.1 “ Правил пожежної безпеки для закладів, установ і організацій системи освіти України ” привести прилеглу територію, внутрішні двори, евакуаційні проїзди, доступи до пожежного інвентарю в належний стан. Відходи деревини, опале листя, суху траву регулярно прибирати і вивозити транспортними засобами автотранспортним підприємством університету.

2. Начальнику АТП НТУУ “КПІ” Мадатяну В.З. забезпечити транспортними засобами, згідно з заявками керівників підрозділів на вивіз сміття, відходів та інших предметів.
3. Провідному інженеру Мацяка І.Г., заступнику директора студмістечка Ходаківському В.Л. координувати хід виконання вказаних заходів та вести оперативний контроль за ходом їх виконання.
4. Контроль за виконання цього наказу покласти на проректора Ковальова П.В.

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.