НАКАЗ № 4-577 | 25.10.13 | Про режим роботи університету у звязку з переходом на зимовий час

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 13_4-577.pdf226.26 КБ

З метою економії тепла і електроенергії, створення сприятливих умов для роботи підрозділів університету, проведення навчального процесу та наукової роботи та враховуючи необхідність своєчасної якісної підготовки матеріально-технічної бази НТУУ “КПІ” до експлуатації в осінньо-зимовий період,
Н А К А З У Ю:
1. Деканам факультетів, директорам інститутів, завідувачам кафедр, директору студмістечка та керівникам інших структурних підрозділів університету:
1.1. Провести утеплення приміщень підрозділів. Забезпечити виконання правил техніки безпеки при проведенні цих робіт.
1.2. Переглянути і контролювати режим освітлення приміщень з метою зменшення витрат на електроенергію.
2. Начальнику відділу контролю використання та оренди майнового комплексу Мединцеву І.А. визначити і довести умови роботи до організацій, які орендують приміщення в університеті, в зимовий період. У випадках невиконання ними даного наказу вжити заходів згідно чинного законодавства.
3. Покласти відповідальність за підготовку підрозділів до експлуатації в осінньо-зимових умовах, за додержанням режиму економії тепла та електроенергії на деканів факультетів, директорів інститутів, завідуючих кафедр та керівників інших структурних підрозділів університету.
4. З метою безумовного забезпечення графіку навчального процесу, економії тепла і електроенергії в межах світлового дня із збереженням 40-годинного робочого тижня керівникам підрозділів встановити наступний графік роботи:
— для обслуговуючого та навчально-допоміжного персоналу, який задіяний в проведенні лабораторних робіт — з 8.30 до 17.30 (обідня перерва з 13.00 до 14.00) в межах затвердженого графіку;
— для інших категорій працівників — з 9.00 до 17.30 (обідня перерва з 13.00 до 13.30).
5. Контроль за виконанням наказу покласти на проректорів Якименка Ю.І., Варламова Г.Б., Новікова О.М., Ільченка М.Ю., Ковальова П.В., Сидоренка С.І., керуючого справами Цимбаленко Я.Ю.
6. Наказ чинний з 28.10.2013 року по 07.03.2014 року.
Ректор М.З. Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.