РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 5-30 | 26.03.13 | Про проведення весняного двомісячника

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 13_5-30.doc97 КБ

Відповідно до статті 16 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Закону України “Про благоустрій населених пунктів”, Указу Президента України від 06.08.1998 № 855/98 “Про День довкілля”, постанови Кабінету Міністрів України від 18.07.2003 року № 1119 “Про організацію щорічного всеукраїнського конкурсу “Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку” та з метою пропаганди екологічних знань серед широких верств населення, підвищення рівня екологічної культури, а також санітарного очищення території Солом’янського району міста Києва після зимового періоду експлуатації.

В межах проведення весняного двомісячника з 20.03.2013р. по 10.05.2013р. та підвищення ефективності роботи з благоустрою і утримання у належному стані навчальних корпусів і території НТУУ “КПІ” після зимового періоду,

ПРОПОНУЮ :

1. Деканам факультетів, директорам інститутів і керівникам інших структурних підрозділів організувати проведення весняного двомісячника студентами і співробітниками згідно затвердженого графіку, привести прилеглу територію до навчальних корпусів та закріплену за факультетом територію паркової зони до належного санітарного стану.
2. Деканам факультетів, директорам інститутів і керівникам інших структурних підрозділів організувати проведення суботника з благоустрою 06 квітня 2013р. та “ День довкілля ” 20 квітня 2013р.
3. Керівникам структурних підрозділів університету своїми розпорядженнями призначити відповідального за організацію робіт в рамках двомісячника від факультетів (інститутів).
4. Відповідальний за проведення весняного двомісячника по благоустрою території НТУУ “КПІ” призначити начальника господарського відділу Ткаченка О.М..
5. Начальнику господарського відділу координувати роботи факультетів і підрозділів по весняному двомісячнику.
6. Директору автотранспортного підприємства Мадатяну В.З. організувати вивіз зібраного сміття з території університету.
7. Відповідальним від факультетів щопонеділка подавати звіт про зроблену роботу в господарський відділ університету за тел. 454-95-99.
8. Затвердити Графік участі студентів НТУУ “КПІ” у весняному двомісячнику з благоустрою та поліпшенню санітарного стану території університету (Додаток 1).
9. Контроль за виконання цього розпорядження покласти на в.о.проректора Бригинця Р.В.

Ректор М.З. Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.