РОЗПОРЯДЖЕННЯ 5-82 | 31.07.13 | Про нові організаційні заходи щодо уніфікації документів навчального процесу університету, створення єдиного уніфікованого сховища даних

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 13_5-82.doc53.5 КБ

З метою уніфікації документів навчального процесу, їх інтеграції у системи: «Електронний кампус», АС «Деканат», АСП НП та інші, а також з метою створення єдиного уніфікованого сховища даних

ПРОПОНУЮ:

1. Починаючи з нового 2013\14 навчального року затвердити правила формування назв навчальних груп для перших курсів ОКР бакалавр, спеціаліст, магістр інститутів та факультетів університету (Додаток 1 даного розпорядження).

2. Відбірковим комісіям факультетів та інститутів після завершення зарахування абітурієнтів на 1 курс ОКР бакалавр, спеціаліст, магістр формувати групи за затвердженими правилами з новою індексацією згідно з Додатком 1. Підготувати базу даних для передачі у АС «Деканат».

3. Завідувачам кафедр до 26.08.2013 року забезпечити коригування назв груп в робочих навчальних планах ОКР бакалавр, спеціаліст, магістр в паперовому вигляді та в базі даних «АСПНП» для подальшої інтеграції в БД «АСФР», АС «Деканат», систему «Електронний кампус».

4. Деканам факультетів (директорам інститутів) взяти під особистий контроль коригування назв груп в робочих навчальних планах ОКР бакалавр, спеціаліст, магістр в паперовому вигляді та в базі даних «АСПНП»
5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника першого проректора Тимофєєва В.І.

Проректор О.М. Новіков

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.