НАКАЗ № 1-146 | 06.05.14 | Про проведення комплексу соціально-просвітницьких занять «Виховання через літературу»

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 2014_1-146.doc21.88 КБ

З метою розвитку ораторського мистецтва, комунікативних навиків та формування високої культури дозвілля і відпочинку у студентства,

НАКАЗУЮ:
1. Затвердити графік проведення комплексу соціально-просвітницьких занять «Виховання через літературу» (Додаток 1).
2. Провести комплекс соціально-просвітницьких занять «Виховання через літературу» згідно графіку проведення занять (Додаток 1).
3. Провідному соціологу відділу організаційно-виховної роботи Шаповаловій О.А. організувати з 10.05.2014 по 05.07.2014 року проведення комплексу соціально-просвітницьких занять «Виховання через літературу».
4. Начальнику відділу новітніх навчально-виховних технологій та соціальних медіа Ковалишину А.Ю. надати інформаційну підтримку у проведенні комплексу занять.
5. Заступникам деканів/директорів факультетів/інститутів з навчально-виховної роботи провести роз’яснювальну роботу серед студентів та проінформувати їх про проведення комплексу занять.
6. Начальнику відділу організаційно-виховної роботи Злочевському В.М. здійснити аналіз результатів реалізації заходу та підготувати звіт.
7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на в.о. проректора з науково-педагогічної роботи (навчально-виховний напрям) Киричка П.О.

Ректор М.З. Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.