НАКАЗ № 1-238 | 11.08.14 | Про підвищення ефективності використання інформаційних ресурсів інформаційно-освітнього порталу університету

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2014_1-238.pdf242.43 КБ

З метою реалізації стратегії розвитку НТУУ «КПІ» на 2012-2020 роки (концептуальні положення) та плану дій щодо її виконання в частині розділу «Інформатизація університету» та підвищення ефективності використання інформаційних ресурсів інформаційно-освітнього порталу Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Положення про інформаційно-освітній портал Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” (далі – Портал, Додаток 1).
2. Керівнику Департаменту перспективного розвитку Новікову О.М. розробити та до 21 серпня 2014 року подати на підпис накази про:
– структуру інформаційного наповнення Порталу;
– порядок інформаційного супроводження Порталу;
– положення про Відділ супроводження порталу університету Департаменту перспективного розвитку; – типове положення про сайт кафедри НТУУ “КПІ”; – технічні вимоги до сторінки викладача на сайті кафедри НТУУ “КПІ”.
3. Покласти на керівників структурних підрозділів НТУУ “КПІ” відповідальність за надання інформації, що розміщується на Порталі, та її достовірність.
4. Декану факультету лінгвістики НТУУ “КПІ” Саєнко Н. С. забезпечити переклад україномовних матеріалів інформаційних розділів Порталу англійською мовою протягом 5 робочих днів з моменту надання матеріалів.
5. Науковим консультантом з питань вебометричних показників Порталу (на громадських засадах) призначити доцента кафедри системного проектування ННК “ІПСА” Цуріна О.П.
6. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з науково-педагогічної роботи (перспективний розвиток) Новікова О.М.
Ректор М.З. Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.