НАКАЗ № 1-268 | 26.09.14 | Про створення Ради молодих вчених НТУУ «КПІ»

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2014_1-268.pdf257.84 КБ

У зв’язку з необхідністю популяризації наукових досліджень та використання розробок молодих вчених університету, створення належних умов для їх роботи,
Н А К А З У Ю:
1. Створити Раду молодих вчених Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» (далі - Рада).
2. Затвердити Положення про Раду (Додаток 1).
3. Директорам інститутів, деканам факультетів надавати всебічну допомогу в роботі Ради, а також довести до відома молодих вчених про створення Ради, ознайомити їх з її положеннями, створити ініціативну групу, що буде представляти інститут чи факультет на університетських зборах Ради.
4. Начальнику відділу кадрів та архівної справи Л.П.Андрійчук довести даний наказ до відома деканів факультетів, директорів інститутів та керівників структурних підрозділів університету.
5. Проректору з наукової роботи М.Ю. Ільченко, проректору з адміністративно-господарської роботи П.В. Ковальову, проректору з науково-педагогічної роботи П.О. Киричку надати необхідну допомогу у створенні Ради молодих вчених, забезпечити приміщенням, засобами зв’язку тощо.
6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
Ректор М.З. Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.