НАКАЗ № 1-40 | 19.02.14 | Про проведення комплексної Спартакіади НТУУ “КПІ”

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2014_1-40.pdf138.84 КБ

З метою подальшого розвитку фізичної культури і спорту в НТУУ “КПІ”, підготовки і участі спортсменів та збірних команд Університету в змаганнях міського, національного та міжнародного рівня, реалізації Закону України “Про фізичну культуру і спорт”, Указу Президента № 963/98 від 01.09.98р. про затвердження цільової комплексної програми “Фізичне виховання – здоров’я нації” та концепції організації спортивно-оздоровчої роботи в університеті (наказ 1-280 від 04.11.2011 р.).
НАКАЗУЮ:
1. Провести в 2013-2014 навчальному році на базі ЦФВіС НТУУ „КПІ” комплексну Спартакіаду університету згідно затвердженого Положення.
2. Головним суддям з окремих видів спорту до 1-го березня 2014 р. скласти та узгодити на навчально-спортивних відділеннях положення зі змагань відповідного виду спорту, склад суддівської колегії для їх проведення та надати їх головному судді Спартакіади завідувачу кафедри спортивного вдосконалення доц. Ю.В.Новицькому.
3. Контроль за організацією та оформленням участі факультетських команд в Спартакіаді покласти на в.о. завідувача кафедри фізичного виховання доц. Г.Л.Бойко.
4. Голові профспілкового комітету студентів А.Ю.Гаврушкевичу (за згодою) забезпечити придбання нагородної атрибутики для нагородження призерів та переможців Спартакіади.
5. Директору ЦФВіС Р. В. Бригинцю надати спортивні майданчики та зали спортивного комплексу та забезпечити необхідні умови для проведення змагань.
6. Поточний контроль за виконанням даного наказу покласти на декана ФБМІ проф. В.Б. Максименка.
7. Контроль за виконанням даного наказу покласти на проректора з науково-педагогічної роботи проф. Г.Б.Варламова.
Ректор М.З.Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.