НАКАЗ № 1-98 | 28.03.14 | Про заходи щодо розширення доступу до інформаційних ресурсів університету

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 2014_1-98.doc84 КБ

З метою підвищення якості навчального процесу, збільшення рівня цитованості наукових та методичних видань НТУУ «КПІ» шляхом розширення доступу до інформаційних ресурсів системи «Електронний кампус», електронного архіву наукових, освітніх матеріалів (ELAKPI), активного використання сайтів та веб-сторінок підрозділів університету,
НАКАЗУЮ:
1. Розширити доступ до навчальних ресурсів системи «Електронний кампус» шляхом створення відкритих тримовних (українською, англійською, російською) інформаційних сторінок наявних в системі методичних та наукових матеріалів та їх опису (згідно зразка, що додається).
2. КБ Інформаційних систем (Савицькому А.Й.) та відділу супроводження порталу університету (Цуріну О.П.), до 31 травня 2014 року забезпечити експортування інформації з системи «Електронний кампус» та відображення інформаційних сторінок та описів методичних і наукових матеріалів на порталі НТУУ «КПІ» відповідно до структури і форми, що затверджені наказом «Про закріплення спеціальностей і спеціалізацій за кафедрами НТУУ «КПІ».
3. Науково-технічній бібліотеці (Дригайло В.Г.) активізувати співпрацю з навчальними та науковими підрозділами, викладачами та науковцями університету щодо розміщення повнотекстових методичних та наукових матеріалів в електронному архіві університету (ELAKPI).
4. Затвердити План-графік заходів щодо реєстрації наукових видань НТУУ «КПІ» у міжнародних наукометричних базах даних та впровадження в університеті платформи відкритого доступу на 2014 рік (додаток 2).
5. Деканам факультетів, директорам інститутів, головним редакторам наукових видань НТУУ «КПІ», завідувачам кафедр, директору Науково-технічної бібліотеки відповідно до затвердженого Плану-графіку заходів щодо реєстрації наукових видань НТУУ «КПІ» у міжнародних наукометричних базах даних та впровадження в університеті платформи відкритого доступу на 2014 рік, щоквартально розглядати результати виконання зазначених заходів на вчених радах інститутів і факультетів, засіданнях кафедр.
6. Завідувачам кафедр забезпечити короткими анотаціями та описом методичні та наукові матеріали, що представлені в системі «Електронний кампус» згідно з додатком 1:
- до 15 квітня 2014 року – українською мовою;
- до 15 травня 2014 року – російською та англійською мовами.
7. Департаменту навчальної роботи (Гожію С.П.) до 30 квітня 2014 року розробити методику визначення додаткових балів у рейтингу науково-педагогічних працівників в залежності від їх власних веб-ресурсів, які використовуються у навчальному процесі і наукових дослідженнях кафедри.
8. Контроль за виконанням даного наказу покласти на першого проректора Якименка Ю.І., проректорів Ільченка М.Ю. та Новікова О.М.

Ректор М.З. Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.