НАКАЗ № 4-425 | 15.09.14 Про організацію проведення ярмарку професій «КПІ запрошує до співпраці – 2014»

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 2014_4-425.doc62 КБ

На виконання вимог «Положення про працевлаштування випускників НТУУ «КПІ» щодо організації ярмарку професій та круглих столів

НАКАЗУЮ:

1. Провести ярмарок професій в університеті та круглі столи на факультетах та інститутах 30 жовтня 2014 року.
2. Для організації проведення ярмарку професій (відповідно до Додатку №19 до наказу № 1-317 від 19.12.2013 р.) створити організаційний комітет з представників механіко-машинобудівного інституту, інженерно-хімічного факультету, зварювального факультету, інженерно-фізичного факультету, хіміко-технологічного факультету, факультету соціології і права (Додаток 1). Головою організаційного комітету з організації ярмарку професій призначити директора механіко-машинобудівного інституту д. т. н., проф. Бобира Миколу Івановича, співголовою призначити декана інженерно-хімічного факультету д. т н., проф. Панова Євгена Миколайовича.
3. Організаційному комітету до 24 вересня 2014 р. розробити план заходів щодо організації і проведення ярмарку професій.
4. Деканам факультетів, директорам інститутів:
4.1. Призначити відповідальних за проведення ярмарку професій та круглих столів. Списки відповідальних та контактну інформацію (у роздрукованому вигляді) надати до 19 вересня 2014 р. в навчальний відділ (кім. 124) та в електронному вигляді на електронну адресу: Emina@i.ua
4.2. Надіслати на електрону адресу Emina@i.ua матеріали для участі в ярмарку професій у відповідності до розроблених організаційним комітетом документів. Звіти про проведення ярмарку професій та круглих столів надати до навчального відділу (кімн. 124) до 30 листопада 2014 року.
5. Декану факультету соціології і права Мельниченку А.А. забезпечити методичне супроводження ярмарку професій.
6. Декану факультету інформатики та обчислювальної техніки Павлову О.А. забезпечити інформаційне супроводження ярмарку професій.

7. Начальнику відділу технічних засобів навчання Лазаренку В.В. організувати фото- та відеозйомку, забезпечити проведення ярмарку необхідними технічними засобами.
8. Директору НТО «КПІ-Телеком» Ілляшенку А.М. забезпечити супровід заходу на сайті університету.
9. Головному редактору газети «Київський політехнік» Янковому В.В. висвітлити проведення заходу в засобах масової інформації.
10. Навчально-організаційному управлінню (Тимофєєв В.І.) провести заключні зустрічі з випускниками 2015 р. за підсумками попереднього працевлаштування відповідно до «Положення про працевлаштування випускників НТУУ «КПІ» в період з 17 листопада по 22 грудня 2014 р. за графіком .
11. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника першого проректора, начальника навчально-організаційного управління Тимофєєва В.І.

Перший проректор Ю.І. Якименко

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.