НАКАЗ № 4-56 | 17.03.14 | Про призначення осіб, відповідальних за безпечну та надійну експлуатацію електроенергетичного та санітарно-технічного господарства НТУУ «КПІ»

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2014_4-56.pdf139.58 КБ

З метою вдосконалення постійної надійної експлуатації інженерного господарства університету, створення в підрозділах безпечних умов праці відповідно до нормативно-правових актів з охорони праці та згідно з вимогами Закону України «Про охорону праці»
Н А К А З У Ю:
1. Призначити відповідальними за безпечну експлуатацію електроенергетичного господарства НТУУ «КПІ» напругою 0,4 кВ начальника дільниці Свінціцького Олега Віталійовича, посвідчення № 250 А від 04.11.2013 року.
2. Призначити відповідальними за безпечну експлуатацію електроенергетичного господарства НТУУ «КПІ» напругою до 10 кВ начальника дільниці Оверчука Сергія Васильовича, посвідчення № 175-16-13 від 09.12.2013 року.
3. Призначити відповідальним за безпечну експлуатацію санітарно-технічного господарства НТУУ «КПІ» включаючи зовнішні і внутрішні мережі, споруди, відповідне обладнання та устаткування теплових мереж і систем, мереж і систем водопостачання та водовідведення головного механіка Рябокляча Вадима Олександровича, посвідчення № 9180 від 28.09.2012 року.
4. Призначити відповідальними за безпечну експлуатацію електроенергетичного господарства студмістечка НТУУ «КПІ» начальника електротехнічної дільниці Завалія Миколу Івановича, посвідчення № 1-156-10-11 від 19.09.2013 року.
5. Призначити відповідальним за безпечну експлуатацію санітарно-технічного господарства студмістечка НТУУ «КПІ» включаючи зовнішні і внутрішні мережі, споруди, відповідне обладнання та устаткування теплових мереж і систем, мереж і систем водопостачання та водовідведення начальника санітарно-технічної дільниці Дадонова Миколу Миколайовича, посвідчення № 42-2159-13-03 від 19.12.2013 року.
6. Особам, призначеним відповідальними за безпечну та надійну експлуатацію, керуватися вимогами Закону України «Про охорону праці», постановами Кабінету Міністрів України та іншими нормативно-правовими актами, опрацювати необхідні заходи і постійно проводити роботу по підтриманню об’єктів університету в належному стані.
7. Проректорам, деканам факультетів, директорам інститутів, керівникам структурних підрозділів діяльність по експлуатації учбових корпусів, гуртожитків та інших об’єктів погоджувати з відповідальними особами, зазначеними в даному наказі.
8. Керівникам підрозділів внести зміни до посадових інструкцій призначених осіб.
9. Відділу кадрів та архівної справи наказ довести до відома керівників всіх підрозділів НТУУ «КПІ» та ознайомити під підпис осіб,зазначених в даному наказі.
10. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора Ковальова П.В.
Ректор НТУУ «КПІ» М.З.Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.