НАКАЗ № 4-591 | 26.11.14 | Про зміну структури університету

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2014_4-591.pdf453.53 КБ

З метою оптимізації роботи університету,
Н А К А З У Ю:
1. Створити у складі Департаменту перспективного розвитку Управління програм перспективного розвитку та соціального забезпечення та відділ соціального забезпечення.
2. Призначити начальником Управління програм перспективного розвитку та соціального забезпечення помічника ректора Огінського Сергія Анатолійовича.
3. Визнати об’єктами подвійного підпорядкування проректору з науково-педагогічної роботи (перспективний розвиток) Новікову О.М. та проректору з адміністративно-господарської роботи Ковальову П.В. об’єкти (додаток № 1), відповідно до розподілу повноважень (додаток № 2).
4. Включити до складу Управління програм перспективного розвитку та соціального забезпечення Відділ програм перспективного розвитку, Відділ соціального забезпечення та об’єкти подвійного підпорядкування в частині наданих повноважень.
5. Покласти обов’язки по координації роботи університету зі студентською поліклінікою на начальника Управління програм перспективного розвитку та соціального забезпечення.
6. Перейменувати Відділ по роботі зі студентськими організаціями та стипендіального забезпечення Департаменту навчально-виховної роботи у Відділ стипендіального забезпечення.
7. Затвердити нову структуру Департаменту навчально-виховної роботи (додаток № 3).
8. Затвердити нову структуру Департаменту перспективного розвитку (додаток № 4).
9. Затвердити нову структуру Департаменту адміністративно-господарської роботи (додаток № 5).
10. Внести зміни та затвердити в новій редакції додаток № 15 наказу № 1-220 від 21 вересня 2012 р. (додаток № 6).
11. До 30 грудня 2014 року проректору з науково-педагогічної роботи (навчально-виховний напрям) Киричку П.О. внести зміни та подати на затвердження ректору положення про Департамент навчально-виховної роботи.
12. До 30 грудня 2014 року проректору з науково-педагогічної роботи (перспективний розвиток) Новікову О.М. внести зміни та подати на затвердження ректору положення про Департамент перспективного розвитку.
13. До 30 грудня 2014 року проректору з адміністративно-господарської роботи Ковальову П.В. внести зміни та подати на затвердження ректору положення про Департамент адміністративно-господарської роботи.
14. Начальнику ВКАС Андрейчук Л.П. довести даний наказ до відома працівників вищезазначених відділів і провести переміщення працівників згідно з чинним законодавством.
15. До 30 листопада 2014 року начальнику ДЕФ Субботіній Л.Г. підготувати відповідні зміни до штатного розпису НТУУ «КПІ» в межах виділених лімітів з урахуванням змін структури та подати їх на затвердження ректору університету.
16. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
Ректор М.З. Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.