НАКАЗ № 4-86 | 01.04.14 | Про направлення працівників структурних підрозділів КПІ відповідальних з питань охорони праці

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2014_4-86.pdf152.42 КБ

Виконавчою дирекцією Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у м. Києві (далі – Фонд) запропоновано навчання з питань охорони праці відповідальних осіб з охорони праці університету, яке організовується за кошти Фонду відповідно до Порядку участі у проведенні і фінансуванні Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, затверджений постановою правління Фонду від 19.03.2013 № 2, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 04.04.2013 за № 550/23082, у період з травня по листопад місяці 2014 року.
У зв’язку вищевикладеним
Н А К А З У Ю:
1. Деканам факультетів, директора інститутів та іншим керівникам структурних підрозділів направити працівників, відповідальних з питань охорони праці структурних підрозділів на навчання з питань охорони праці згідно з Списком відповідальних осіб наданого у додатку до наказу.
2. Начальнику відділу охорони праці, після отримання відповідної інформації від виконавчої дирекції Фонду, надати керівникам структурних підрозділів університету приписи про направлення відповідальних осіб на навчання з питань охорони праці.
3. Відповідальність за проходження навчання працівниками, відповідальними з питань охорони праці в структурних підрозділах покладається на керівників структурних підрозділів.
4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
Проректор О.М. Новіков

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.