РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 5-116 від 10.10.2014 Про деякі питання, що виникають при звільненні працівників

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2014_5-116.pdf178.35 КБ

Керуючись положенням пункту 1.9 Інструкції з інвентаризації матеріальних цінностей, розрахунків та інших статей балансу бюджетних установ, затвердженої наказом Міністерства фінансів України та Головного управління Державного казначейства України від 30.10.98 р. N 90, зареєстрованою в Мін'юсті 16.11.98 р. за N 728/3168, та враховуючи лист Міністерства соціальної політики України від 24.07.2013 р. N 8117/0/14-13/06
ПРОПОНУЮ:

1. Керівникам структурних підрозділів при звільненні працівника для забезпечення своєчасного отримання трудової книжки та розрахунку по заробітній платі погоджувати дату звільнення в рамках двотижневого терміну попередження працівником про звільнення.
2. Керівникам структурних підрозділів забезпечити оформлення працівником, що звільняється, обхідного листа.
3. В разі звільнення матеріально-відповідальної особи керівник структурного підрозділу повинен забезпечити проведення інвентаризації матеріальних цінностей та приймання-передачу матеріальних цінностей від матеріально відповідальної особи, що звільняється до іншої матеріально відповідальної особи або до призначеної інвентаризаційної комісії.
4. В разі виявлення недостачі, або не здійснення приймання-передачі матеріальних цінностей матеріально відповідальною особою, що звільняється, керівник структурного підрозділу повинен підготувати та передати до департаменту економіки та фінансів пакет документів для подальшого оформлення звернення університету до правоохоронних органів.
5. Начальнику юридичного управління Бежевець А.М. забезпечити оперативне звернення до правоохоронних органів при виявленні підстав відповідно до п.4 цього наказу.
6. Затвердити та використовувати в роботі типову форму договору про матеріальну відповідальність в НТУУ «КПІ» (додаток № 1) та типову форму обхідного листа при звільненні працівника НТУУ «КПІ» (додаток № 2).
7. Начальнику ВКАС Андрейчук Л.П. при оформленні наказів про звільнення працівників перевіряти наявність обхідного листа та проводити звільнення працівників відповідно до вимог чинного законодавства.
В разі виявлення недотримання керівниками структурних підрозділів вимог цього розпорядження начальнику ВКАС подавати клопотання про притягнення керівника структурного підрозділу до дисциплінарної відповідальності.
8. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.
Ректор М.З. Згуровський

П'ятниця, Жовтень 10, 2014 - 13:00

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.