НАКАЗ № 1-18 | 11.02.15 | Про проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Енергетичний менеджмент»

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 2015_1-18.doc54 КБ

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України №1506 від 23.12.2014 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2014/2015 навчальному році»,

НАКАЗУЮ:

1. Провести I етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Енергетичний менеджмент» (далі - Олімпіада) у період з 16 по 27 лютого 2015 року на базі кафедр електропостачання і теплотехніки та енергозбереження Інституту енергозбереження та енергоменеджменту НТУУ «КПІ».
2. Затвердити склад організаційного комітету по проведенню Олімпіади (Додаток № 1).
3. Затвердити склад журі Олімпіади (Додаток № 2).
4. Затвердити склад апеляційної комісії Олімпіади (Додаток № 3).
5. Призначити відповідальними за проведення Олімпіади директора Інституту енергозбереження та енергоменеджменту НТУУ «КПІ», завідувача кафедри електропостачання С.П. Денисюка та завідувача кафедри теплотехніки та енергозбереження В.І. Дешка.
6. Організаційному комітету Олімпіади здійснити необхідну підготовку щодо організації та розробки завдань для учасників, методичних роз’яснень, інформаційного та технічного забезпечення проведення Олімпіади.
7. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з науково-педагогічної роботи П.О. Киричка.

Ректор М.З. Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.