НАКАЗ № 1-259 | 16.11.2015 | Про надання грошової винагороди педагогічним працівникам

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2015_1-256.pdf319.7 КБ

На виконання постанови Кабінету міністр і в України від 05 .0 6 . 2000р. № 898 та відповідно до Порядку надання щорічної грошової винагороди педагогічним працівникам навчальних закладів, постанови Кабінету Міністрів України від 31.01.2001 р. № 78, а також положення НТУУ "КПІ"

НАКАЗУЮ:
1. Виплатити грошову винагороду за сумісну працю та зразкове виконання службових обов'язків у 2015 році педагогічним працівникам університету, а саме:
- завідувачам навчальних лабораторій, керівникам, їх заступникам і методистам усіх категорій навчального, навчально-методичного відділу, відділу акредитації, відділів навчально-виховної роботи, організаційно-виховної роботи, академічної мобільності, стипендіального забезпечення, методистам усіх категорій департаменту перспективного розвитку , загально-університетських підрозділів,
Славутицької філії, кафедр і деканатів інститутів та факультет і в у розмірі посадового окладу .
2. Начальнику ДЕФ Субботіній Л. Г. забезпечити нарахування та виплату грошових винагород працівникам, зазначеним у п . 1, в межах лімітів по заробітній платі за рахунок загального та централізованого спеціального фондів .
З . Керівникам інших структурних підрозділів щорічну винагороду педагогічним працівникам, які утримуються за рахунок спеціального фонду, провести в межах фінансових можливостей підрозділів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.