НАКАЗ № 2-15 від 05.02.2015 Про проведення ІX Всеукраїнської науково-практичної конференції «Біотехнологія XXI століття», присвяченій 170 річниці з дня народження І.І.Мечникова

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 2015_2-15.doc80 КБ

З метою підвищення якості навчання, розширення освітнього та наукового рівня студентів, аспірантів та молодих вчених, а також розвитку і реалізації їх творчого потенціалу

НАКАЗУЮ:
1. Провести ІХ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Біотехнологія XXI століття», присвячену 170 річниці з дня народження І.І.Мечникова (далі - Конференція), 24 квітня 2015 року на базі факультету біотехнології і біотехніки НТУУ «КПІ» (декан ФБТ Дуган О.М.
2. Затвердити склад організаційного та програмного комітетів Конференції (додатки № 1, 2).
3. Начальнику ДЕФ (Субботіній Л.Г.) забезпечити фінансування заходів Конференції відповідно до затвердженого кошторису на проведення Конференції за рахунок цільових позабюджетних коштів факультету біотехнології і біотехніки (додаток 3, додаток 4).
4. Директору Науково-технічної бібліотеки НТУУ «КПІ» (Дригайлу В.Г.) та завідувачу відділу технічних засобів навчання (Лазаренку В.В.) забезпечити надання читальних залів бібліотеки, а також відповідних технічних засобів для пленарних та секційних засідань Конференції.
5. Директору студмістечка (Іщенку О.А.) забезпечити поселення учасників Конференції у кількості 15 чоловік за їх рахунок.
6. Контроль за виконанням наказу покласти на декана факультету біотехнології і біотехніки НТУУ «КПІ» Дугана О.М.

Ректор НТУУ «КПІ» М.З. Згуровський

Вівторок, Березень 24, 2015 - 16:30

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.