НАКАЗ № 4-16 | 02.02.15 | Про щорічне спеціальне навчання, перевірку знань з питань охорони праці та допуск до робіт підвищеної небезпеки

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 2015_4-16.doc41 КБ

Згідно статті 18 «Навчання з питань охорони праці» Закону України «Про охорону праці» з метою створення в університеті належних, безпечних і здорових умов праці

НАКАЗУЮ:

1.Керівникам Студмістечка, ВЕК, АТП, ЦФВС, ХТФ організувати та провести у першому кварталі 2015 року навчання, перевірку знань з питань охорони праці та допуск до роботи працівників, зайнятих на роботах з підвищеною небезпекою.

2.Навчання та перевірку знань провести згідно вимог Типового положення “Про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці”, затвердженого наказом Державного комітету України з нагляду за охороною праці від 26.01.2005 № 15.

3.Для успішного проведення спеціального навчання рекомендувати використання:
3.1 «Пам’яток з безпеки праці за професіями», розроблених відділом охорони праці НТУУ «КПІ», з якими працівники повинні ознайомитися особисто;
3.2 матеріали, розміщені на сайті відділу охорони праці (www.op.kpi.ua) та профкому університету (www.profkom.kpi.ua);
3.3 тематичний план та програма навчання з питань охорони праці працівників НТУУ «КПІ»

4.Результати перевірки знань оформити протоколами за встановленою формою у двох примірниках: один з яких залишається в структурному підрозділі (оригінал), другий (копія) - передається до відділу охорони праці.

5. Повторний інструктаж з працівниками, які зайняті на роботах з підвищеною небезпекою, проводити один раз на три місяці та результати заносити до журналу реєстрації інструктажів з питань охорони праці.

6. Не допускати до роботи працівників, які не пройшли спеціальне навчання та перевірку знань і повторний інструктаж з питань охорони праці.

7. Відділу охорони праці надавати методичну допомогу структурним підрозділам під час проведення спеціального навчання з охорони праці.

8. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з науково-педагогічної роботи Новікова О.М.

Ректор М.З.Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.