НАКАЗ № 4-286 | 10.12.2015 | Про оголошення конкурсу проектів по просуванню бренду НТУУ «КПІ» шляхом розповсюдження корпоративної іміджевої продукції

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2015_4-286.pdf472.57 КБ

З метою розвитку корпоративної культури університету, підвищення розпізнавання бренду НТУУ «КПІ», формування позитивного іміджу на ринку ВНЗ, налагодження співробітництва з партнерськими компаніями та підвищення лояльного ставлення потенційної аудиторії,
НАКАЗУЮ:

1. Оголосити конкурс проектів по просуванню бренду НТУУ «КПІ» шляхом розповсюдження корпоративної іміджевої продукції (далі - конкурс).
2. Датами проведення конкурсу оголосити О 1, 02 та 03 лютого 2016 року .
З. Затвердити наступний склад Конкурсної комісії:
Новіков О.М. - голова комісії
Киричок П.О.
- Цимбаленко Я.Ю. - секретар
Бежевець А . М.
- Барбаш В.А .
Осіпова Т.Г.
Кологривов Я. І
- Малю ко ва І.Г .
4. Голові комісії проректору з науково -педагогічної роботи (перспективний розвиток) Новікову О . М. до 11 грудня 2015 року розробити умови проведення конкурсу та забезпечити розміщення зазначеної інформації в засобах масової інформації та інтернет - ресурсах.
5. Директору Видавництва «Політехніка» Зигулі С.М. забезпечити художнє оформлення та тиражування інформаційних плакатів з умовами конкурсу до 16 грудня 2015 року.
6. Проректору з науково - педагогічної роботи (навчально - виховний напрям) Киричку П.О. забезпечити до 17 грудня 2015 року розміщення на інформаційних стендах корпусів та гуртожитків інформацію про умови проведення конкурсу.
7. Начальнику відділу медіа-комунікацій Стефановичу Д.Л. забезпечити розміщення інформації про умови проведення конкурсу в газеті «Київський політехнік» в найближчому номері та інформаційних ресурсах НТУУ «КПІ» .
8. Начальнику загального відділу Мазур М. О. забезпечити розміщення інформації про проведення конкурсу в офіційних джерелах університету.
9. Контроль за виконанням цього наказу покласти на проректора з науково-педагогічної роботи (перспективний розвиток) Новікова 0 . М.

Ректор М.3.Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.