РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 5-123 | 28.10.2015 | Про зміни до Тимчасового положення про організацію освітнього процесу в НТУУ «КПІ»

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2015_5-123.pdf244.14 КБ

У зв'язку з численними зверненнями деканів факультетів/директорів інститутів щодо переведення/поновлення студентів протягом семестру, а також з метою реалізації академічних прав студентів, наданих Законом України «Про вищу освіту», до Тимчасового положення про організацію освітнього процесу в НТУУ «КПІ»
ВНЕСТИ ЗМІНИ:

1. В абзаці 13 п.п. 9.5.3. «Переведення студентів (крім переведення студентів на наступний курс навчання і переведення на навчання за кошти державного бюджету), а також поновлення до складу студентів осіб, які були відраховані з університету або з інших акредитованих ВНЗ , здійснюється виключно під час літніх або зимових канікул» слово «виключно» замінити на словосполучення
«як правило»;
2. Абзац 25 п.п. 9.5.3. «Не допускається переведення (поновлення) студентів на останній семестр, передбачений навчальним планом відповідної освітньої програми , а на навчання за кошти державного бюджету - після подання до МОН показників випуску фахівців поточного навчального року» замінити на абзац « Не допускається переведення (поновлення) студентів на останній семестр, передбачений навчальним планом відповідної освітньої програми, на навчання за кошти державного бюджету після подання до МОН показників випуску фахівців поточного навчального року».

Перший проректор Ю.l. Якименко

Вик. : Головенкін В.П.
406-82-78

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.