РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 5-146 | 7.12.2015 | Щодо дотримання чинного законодавства при наданні щорічних відпусток в НТУУ «КПІ»

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2015_5-146.pdf540.97 КБ

Відповідно до ст. 74, 75, 76, 79 Кодексу закону про працю України, Закону України «Про відпустки», Правил внутрішнього розпорядку НТУУ «КПІ», Колективного договору НТУУ «КПІ » на 2014 - 2015 р. та для забезпечення своєчасної подач і графіків щорічних відпусток у відділ кадрів та архівної справи ,
ЗОБОВ'ЯЗУЮ:

1. Керівників структурних підрозділів НТУУ «КПІ»:
1.1 . Забезпечити до 22.12.2015 р. подачу графіків щорічних відпусток працівників НТУУ «КПІ» до відповідного сектору відділу кадрів та архівної справи ( кімнати 118, 103, 243 першого корпусу).
1.2. Контролювати включення до графіка щор1чних відпусток усіх працівників підрозділів , в тому числі сумісників.
1.3. Передбачити у графіку щорічних відпусток використання працівниками щорічних відпусток до закінчення робочого року з урахуванням резервів. (Науково- педагогічним працівникам щорічна основна відпустка повної тривалості, надається у період літніх канікул незалежно від часу прийняття їх на роботу) .
1.4. Забезпечити безперебійну роботу підрозділу протягом календарного року при розподілі щорічних відпусток працівників.
1.5. Врахувати, що основна безперервна частина цієї відпустки при поділі щорічної основної відпустки на частини повинна становити не менше 14 календарних днів ( ст.12 Закону України «Про відпустки»).
1.6. Врахувати , що постановою КМУ «Про роботу за сумісництвом працівників державних підприємств, установ та організацій» встановлено: відпустка на роботі за сумісництвом надається одночасно з відпусткою за основним місцем роботи.
1.7. Надавати щорічну відпустку сумісникам одночасно з відпусткою за основним місцем роботи при наявності довідки про відпустку з основного місця роботи.
2. Старшим інспекторам відділу кадрів та архівної справи (далі - ВКАС) здійснювати узгодження кількості днів та терміну надання щорічної відпустки з керівниками структурних підрозділів відповідно до особової картки працшника, чинного законодавства та колективного договору із обов'язковим
занесенням до програми «Кадри».
З. Керівникам структурних підрозділів після узгодження з ВКАС затвердити графіки щорічних відпусток в установленому порядку .
4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керівників структурних підрозділів та проректорів за напрямками роботи.

Ректор М.З. Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.