Наказ № 1-156 | 21.06.2016 | Про організацію поселення студентів до гуртожитків студмістечка НТУУ на 2016-2017 навчальний рік

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2016_1-156.pdf864.88 КБ

З метою вчасної підготовки до поселення студентів на 2016/2017 навчальний рік, ефективного використання житлової площі в гуртожитках, а також створення належних умов для проживання, навчання та відпочинку
НАКАЗУЮ:

1. Затвердити план підготовки до поселення іногородніх студентів на 2016/2017 навчальний рік (Додаток № 1).
2. Беручи до уваги зручність транспортного сполучення, обмежити поселення студентів, які мешкають у районах Київської області, визначених Розпорядженням по НТУУ «КПІ» № 5-30 від 01.07.2004 р.: Бородянському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Києво-Святошинському, Макарівському та Обухівському.
3. Директорам інститутів, деканам факультетів:
3.1. До 20 червня 2016 року подати на затвердження склади комісій з поселення факультетів/інститутів проректору з науково-педагогічпої роботи (навчально-виховний напрям) Киричку П.О.
3.2. До 27 червня 2016 року провести загальні збори студентів своїх підрозділів у відповідних гуртожитках із залученням органів студентського самоврядування та профбюро факультетів/інститутів з питань поселення та
проживання на 2016/2017 навчальний рік та подати копії протоколів проведених загальних зборів до Ради з поселення студентів та аспірантів до гуртожитків студмістечка НТУУ «КПІ».
4. Розподіл місць у гуртожитках студмістечка на 2016/2017 навчальний рік затвердити відповідно до розпорядження першого проректора Якименка Ю.І.
5. Поселення іногородніх студентів до гуртожитків університету провести в період з 26 серпня до 25 вересня 2016 року, відповідно до «Положення про поселення та проживання в гуртожитках студмістечка НТУУ «КПІ».
6. Начальнику військово-мобілізаційного відділу Паюну В.А. забезпечити прийом на облік студентів 1-го та 5-го курсів і погодити з Солом'янським районним військкоматом м. Києва порядок і режим його роботи в період поселення.
7. Проректору Киричку П.О. довести до відома Головному лікарю студентської поліклініки Шамардаку М.В. строки поселення студентів до гуртожитків та запропонувати забезпечити в період поселення роботу лікарів для проходження медогляду студентами, які поселяються до гуртожитків.
8. Директору студмістечка Іщенку О.А. підготувати розпорядження про розпорядок роботи паспортистів у період поселення з метою ефективного забезпечення реєстрації студентів та організувати додаткові робочі місця касирів.
9. Відповідальному секретарю приймальної комісії університету Литвиненку П.Л., враховуючи необхідність рівномірного навантаження на підрозділи університету в період поселення, затвердити у проректора Киричка П.О. та організувати належне відпрацювання графіка розсилки відбірковими комісіями факультетів/інститутів запрошень іногороднім студентам, які рекомендовані на поселення до гуртожитків комісіями з поселення факультетів/інститутів.
10. Контроль за виконанням наказу покласти на голову Ради з поселення студентів та аспірантів до гуртожитків студмістечка
НТУУ «КПІ», першого проректора Якименка Ю.І.
Ректор
М.З. Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.