НАКАЗ № 1-45 | 25.02.2016 | Про затвердження Інструкції про порядок видачі, продовження та обліку документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність студентів

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2016_1-45.pdf705.78 КБ

У зв'язку з виробничою необхідністю,
НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Інструкцію про порядок видачі, продовження та обліку документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність студентів (додаток № 1).
2. Визнати Положення про порядок видачі, продовження та обліку документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність студентів, затверджене проректором з навчальної роботи НТУУ «КПІ» 25.05.2004 p., таким, що втратило чинність.
3. Деканатам навчально-наукових інститутів (факультетів) завести журнали реєстрації довідок про тимчасову втрату працездатності та включити його до номенклатури справ навчально-наукових інститутів (факультетів).
Ректор М.3. Згуровський

Додаток № 1

Інструкція
про порядок видачі, продовження та обліку документів, що засвідчують
тимчасову непрацездатність студентів

Видача довідок про тимчасову непрацездатність студентам регламентована наказом МОЗ України від 13.11.2001 року №455 «Про затвердження Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян» (зі змінами), згідно з яким:

1. Експертизу тимчасової втрати працездатності при захворюванні студента має право проводити працівник лікувального закладу, який надає медичну допомогу.

2. Середньому медичному персоналу, в тому числі фельдшерським пунктам, дозволена видача довідки тільки на один день.

3. Амбулаторно-поліклінічні заклади мають видати довідки за обліковою формою 095/о за підписом одного лікаря до 10 днів, а при необхідності продовження лікування, лікарською комісією до одужання хворого. Максимальний термін перебування на довідці про тимчасову втрату працездатності — 4 місяці.

4. Довідки, які видані за межами проживання студента (за межами міста Києва), повинні бути засвідчені головним лікарем, або його заступником та печаткою лікувального закладу.

5. При захворюванні з тимчасовою втратою працездатності студент зобов'язаний протягом перших 3-х днів сповістити адміністрацію факультету про своє захворювання, і після закінчення лікування надати довідку про тимчасову втрату працездатності.

Деканат навчально-наукового інституту (факультету) зобов'язаний реєструвати довідки про тимчасову втрату працездатності в журналі реєстрації довідок про тимчасову втрату працездатності та зберігати довідки в діловодстві підрозділу.

З метою контролю за станом здоров'я студентів та своєчасного взяття хворих на диспансерний облік, проведення лікувально-оздоровчих заходів в міській студентській поліклініці деканат на запит студентської поліклініки надає інформацію про стан захворюваності.

При вирішенні питань експертизи стійкої втрати працездатності, пов'язаної з наданням академічних відпусток, повторного курсу навчання та рекомендацій щодо індивідуального графіка здачі іспитів потрібно неухильно дотримуватися вимог наказу МОЗ України та Міносвіти №191/153 від 06.06.1996 року «Про затвердження Положення про академічні відпустки та повторне навчання у вищих закладах освіти».

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.