Наказ № 2-74 | 31.05.2016 | Про проведення конкурсного відбору проектів наукових робіт на науково-технічних (експерементальних) розробок молодих учених

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2016_2-74.pdf597.96 КБ
Файл 2016_2-74.rar73.44 КБ

З метою забезпечення підтримки молодих учених, для більш широкого залучення їх для вирішення актуальних завдань економіки, суспільства та національної безпеки країни, розвитку технологій, виробництва та інноваційного підприємництва, формування творчого покоління молодих науковців у різних галузях науки, конкурентоздатних на міжнародному ринку праці, та своєчасного надання пропозицій від університету для участі в конкурсі Міністерства освіти і науки України
НАКАЗУЮ:

1. Довести до відома наказ Міністерства освіти і науки України № 545 від 20.05.2016 р. «Про проведення конкурсного відбору проектів наукових досліджень і розробок» {додаток 1 - наказ МОН України).
При проведенні конкурсу керуватися «Положенням про проведення Міністерством освіти і науки України Конкурсу проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління Міністерства, подальше виконання цих робіт і розробок за рахунок коштів загального фонду державного бюджету та управління ними» затвердженного наказом МОН України від 14.12.2015 р. № 1287 (додаток 2)
2. Організаційно-аналітичному відділу НДЧ (О.В. Савич) організувати проведення конкурсу НТУУ «КПІ» наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених, які будуть фінансуватися за рахунок коштів загального фонду державного бюджету.
3. Директорам інститутів, деканам факультетів, керівникам наукових структурних підрозділів провести перший етап розгляду запропонованих проектів у рамках окремих навчально-наукових комплексів чи факультетів.
При визначенні тематики досліджень та розробок звернути увагу на пропозиції Міністерства освіти і науки України стосовно спрямованості наукових проектів згідно наказу МОН.
Проекти підготувати відповідно до форм, встановлених міністерством додаток 3)
4. Вченим радам інститутів, факультетів, наукових підрозділів на конкурсних засадах відібрати проекти для загальноуніверситетського етапу, які за результатами внутрішньої експертизи отримали найвищі оцінки та визнані роботами високого наукового рівня строго дотримуючись затвердженого МОН України положення про конкурс.
5. Керівникам підрозділів подати до організаційно-аналітичного відділу НДЧ (корп. 1. кімн. 259а, тел. 204-92-01) до 14 червня 2016 р. відібрані проекти на нові роботи для реєстрації за встановленими формами в електронному та роздрукованому (2 прим.) вигляді та науково-експертні висновки відповідно до наданої форми (додаток 4)
6. Науково-дослідній частині (О.В. Коваль) організувати проведення експертизи наукових робіт, поданих па конкурс, до 20 червня 2016 р.
7. Організаційно-аналітичному відділу НДЧ (О.В. Савич) підготувати та подати до департаменту наукової діяльності та ліцензування вищих навчальних закладів МОН України проекти, які в результаті конкурсного відбору отримали найвищі оцінки і рекомендуються Вченою радою до участі в конкурсі на рівні міністерства.
8. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
Проректор М.Ю. Ільченко

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.