втратив чинність Наказ № 4-169 від 06.07.2016 Про внесення змін до структури управління університетом (питання функціонального підпорядкування)

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2016_4-169.pdf1.21 МБ

З метою оптимізації роботи університету в т.ч. об'єктів функціонального підпорядкування,
НАКАЗУЮ:

1. Визнати загально-упіверситетські об'єкти, відповідно до переліку (додаток № 1), об'єктами соціального призначення та функціонального підпорядкованими проректору з адміністративно-господарської роботи Ковальову П.В. та проректору з науково-педагогічної роботи (перспективний розвиток) Новікову О.М. відповідно до розділу повноважень (додаток №2).
2. Затвердити нову організаційну структуру управління Департаменту перспективного розвитку (додаток № 3).
3. Затвердити нову організаційну структуру управління Департаменту адміністративно-господарської роботи (додаток № 4).
4. Внести зміни в Наказ №4-591 від 26 листопада 2014 року, а саме: в Додаток №6, а саме:
5. Доповнити функціональні обов'язки проректора з адміністративно-господарської роботи абзацами наступного змісту:
«Організовує комплекс робіт по утриманню матеріально-технічної бази (будівлі, споруди, земельні ділянки тощо) університету в т.ч. об'єктів функціонально підпорядкованих (бази відпочинку та Центр фізичного виховання та спорту) у придатному для використання стані.

«Здійснює керівництво функціонально підпорядкованими об'єктами (бази відпочинку та Центр фізичного виховання та спорту) в частині, що стосується утримання матеріально-технічної бази відповідно до розподілу функціональних повноважень по управлінню об'єктами функціонального підпорядкування»
Вирішує кадрові питання (підбір персоналу, прийняття на роботу, звільнення та інше) підпорядкованих підрозділів в т.ч. об'єктів подвійного підпорядкування (бази відпочинку та Центр фізичного виховання та спорту) в частині, що стосується утримання матеріально-технічної бази відповідно до розподілу повноважень по управлінню об'єктами подвійного підпорядкування».
3. Доповнити функціональні обов'язки проректора з науково-педагогічної роботи (перспективний напрям) абзацами наступного змісту:
«Організовує комплекс робіт по забезпеченню роботи об'єктів подвійного підпорядкування (бази відпочинку та Центр фізичного виховання та спорту) відповідно до розподілу повноважень по управлінню об'єктами подвійного підпорядкування».
«Вирішує кадрові питання (підбір персоналу) підпорядкованих підрозділів в т.ч. об'єктів подвійного підпорядкування (бази відпочинку та Центр фізичного виховання та спорту) в частині, що стосується їх діяльності відповідно до розподілу повноважень по управлінню об'єктами подвійного підпорядкування».
«Організовує та відповідає за інтеграцію цивільної та спеціалізованої освіти в університеті. Координує та контролює діяльність Інституту спеціального зв'язку та захисту інформації та кафедри військової підготовки університету, організовує взаємодію та інтеграцію діяльності цього інституту та кафедри військової підготовки з підрозділами університету. Подає ректорові НТУУ «КПІ» пропозиції щодо удосконалення роботи названого інституту та кафедри військової підготовки».
«Організовує та контролює процес розповсюдження товарів з торговими знаком НТУУ «КПІ» та іншої іміджевої продукції університету».
4. Виключити з функціональних обов'язків проректора з науково-педагогічної роботи (перспективний напрям) абзаци наступного змісту:
«Здійснює контроль за розподілом фонду матеріальної допомоги та заохочення (преміювання) студентів в університеті, в інститутах та на факультетах».
«Погоджує накази про нарахування матеріальної допомоги і премій студентам».
б. Визнати такими, що втратили чинність п.З, додаток 1, додаток №2, додаток №4, додаток №5 Наказу №4-591 від 26 листопаду 2014 року.
6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Ректор М.З. Згуровський

Четвер, Липень 6, 2017 - 05:45

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.