Наказ № 4-212 від 26.08.2016 Про присвоєння імені Національному технічному університету України КПІ

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2016_4-212.pdf722.67 КБ

Про присвоєння імені Національному технічному університету України «Київський політехнічний інститут»
На виконання наказу Міністерства освіти і науки України №992 від 17.08.2016 «Про присвоєння імені Національному технічному університету України «Київський політехнічний інститут» (далі — наказ МОН) та з врахуванням згоди сім'ї Ігоря Сікорського та керівництва компанії «Sykorsky Aircraft»,
НАКАЗУЮ:

1. Ввести в дію наказ МОН та іменувати Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» — Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (англійською мовою National Technical University of Ukraine "Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute") (далі - Університет).
2. Визнати Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» правонаступником Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут».
3. Керівникам департаментів та управлінь: першому проректору Якименку Ю.І., проректору з наукової роботи Ільченку М.Ю., проректору з науково-педагогічної роботи (навчально-виховний напрям) Киричку П.О., проректору з науково-педагогічної роботи (перспективний розвиток) Новікову О.М., проректору з адміністративно-господарської роботи Ковальову П.В., проректору з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв'язки) Сидоренку С.І., начальнику Департаменту економІки-фінансів Субботіній Л.Г., керуючому справами Цимбаленко Я.Ю., начальнику юридичного управління Бежевець A.M.:
3.1. В термін до 05 вересня 2016 року підготувати проект нової редакції Статуту Університету;
3.2. В термін до 20 вересня 2016 року розробити комплекс заходів з впровадження в діяльність Університету наказу МОН, а до 30 грудня 2016 року організувати виконання цього комплексу заходів.
4. Деканам факультетів, директорам навчально-наукових інститутів та керівникам структурних підрозділів в термін до 20 вересня 2016 року розробити комплекс заходів з впровадження в діяльність підрозділів Університету наказу МОН та цього наказу та в термін до 30 грудня 2016 року організувати їх втілення.
5. Департаменту перспективного розвитку (Новікову О.М.) в термін до 20 вересня 2016 року внести відповідні зміни до інформаційних ресурсів Університету.
6. Першому проректору Якименку Ю.І., проректору з наукової роботи Ільченку М.Ю., керуючому справами Цимбаленко Я.Ю. в термін до 30 серпня 2016 року підготувати інформаційне повідомлення партнерів, державних органів та громадськості про присвоєння Університету імені Ігоря Сікорського.
7. Департаменту міжнародного співробітництва (Сидоренку С.І.) в термін до 10 вересня 2016 року поінформувати іноземних партнерів та громадськість про присвоєння Університету імені Ігоря Сікорського.
8. Управлінню справами (Цимбаленко Я.Ю.) в термін до 25 вересня 2016 року:
8.1. Підготувати, внести відповідні зміни та виготовити бланки, печатки, штемпелі Університету та його структурних підрозділів.
8.2. Підготувати та внести відповідні записи до кадрової документації.
9. Юридичному управлінню (Бежевець A.M.) забезпечити юридичний аналіз, супроводження та вчинення юридичних дій щодо приведення документів Університету у відповідність наказу МОН.
10. Контроль за виконанням наказу покласти на першого проректора Якименка Ю.І., керуючого справами Цимбаленко Я.Ю., начальника юридичного управління Бежевець A.M.
Ректор
М.З. Згуровський

П'ятниця, Серпень 26, 2016 - 17:00

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.